Kompany dreigt icoon te verliezen: "Adviseer hem te stoppen"

door
Kompany dreigt icoon te verliezen:

Vincent Kompany ligt met Bayern München nog altijd op koers om de titel te pakken in de Bundesliga, terwijl volgende week in de achtste finales van de Champions League een confrontatie met Bayer Leverkusen wacht. Er staat dus nog veel op het spel, maar toch wordt er al gedacht aan volgend seizoen.

Dan zal onze landgenoot sowieso nog aan het roer staan bij Bayern, ongeacht wat er gebeurt in de Champions League. Maar dan zal Kompany wel niet of alsmaar minder een beroep kunnen doen op een aantal van zijn ervaren sterkhouders.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Hoeness raadt Müller aan te stoppen

Zo haalde Bayern in januari met Jonas Urbig al een jonge doelman die Manuel Neuer moet opvolgen. Hij zal volgend seizoen al regelmatig afwisselen met de aanvoerder. En als het van Uli Hoeness afhangt, zal Thomas Müller er dan ook niet meer bij zijn.

"Als persoon en als onderdeel van het team zou ik zijn contract ogenblikkelijk verlengen. Maar als de situatie zo blijft dat hij altijd maar als invaller moet fungeren, zou ik hem adviseren om met pensioen te gaan", verkondigde de erevoorzitter immers op de première van een documentaire over Müller.

Mooie carrière eindigt op de bank

Er was vorige week nog veel te doen over het feit dat Kompany Müller maar enkele seconden liet invallen tegen Celtic. De aanvaller wordt in september al 36 en blijft alsmaar vaker op de bank zitten. Hij kwam dit seizoen wel nog 31 keer in actie, maar daar zaten slechts elf basisplaatsen bij.

"Het is zijn geweldige carrière niet waardig om op de bank te eindigen. Dat wil ik hem besparen", stelt Hoeness dan ook. In de komende maanden zal Müller zelf moeten beslissen of hij daarmee kan leven of liever er de brui aan geeft.

Kan Müller in de zomer beter stoppen?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

34
34
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

29
29
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

156
156
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

154
154
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

191
191
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

253
253
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

110
110
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

394
394
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

215
215
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

84
84
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

327
327
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

326
326
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

128
128
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

253
253
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

196
196
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

255
255
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

146
146
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

457
457
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

178
178
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

280
280

Meer sportnieuws