Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

415 stemmen
Nieuwe mokerslag KVM:

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld immers nog twee punten weg in de extra tijd tegen STVV: 1-1. Achteraf was de teleurstelling dan ook erg groot in het Mechelse kamp. 

Malinwa zat de voorbije maanden in de hoek waar de klappen vallen. De ploeg van coach Besnik Hasi kon sinds eind november geen competitiewedstrijd meer winnen. Bijgevolg dreigde KVM zowaar in de Play-Downs te belanden. Maar vorig week kon dan toch gewonnen worden op het veld van Union SG: 0-1.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Duur puntenverlies

Daar wou men vrijdagavond een gepast vervolg aan breien. En tegen het STVV van coach Felice Mazzu kwam Malinwa ook op voorsprong via een eigen doelpunt. Dat leek uiteindelijk te volstaan om met de volle buit aan de haal te gaan. In de extra tijd liep het echter andermaal fout voor de Mechelaars.

Na een afgeweken schot belandde de bal immers voor de voeten van Andrés Ferrari, die de 1-1 keihard tegen de touwen knalde. Een flinke mokerslag dus voor KVM. Met een driepunter leek het behoud immers zo goed als binnen, nu blijft het strijden om een plek in de degradatie play-offs te vermijden.

Dom tegendoelpunt

Achteraf droop de teleurstelling er dan ook vanaf. "Heel teleurstellend dat we het opnieuw weggeven met zo'n dom doelpunt. Het is te veel gebeurd dit jaar. Als ik er veel over zeg, komt het niet goed", sakkerde Benito Raman tegenover Sporza.

Het moet gezegd dat KVM naast die tegentreffer ook geen bijster goede wedstrijd afwerkte. "We willen eigenlijk goed voetbal spelen. Iedereen was misschien wat vermoeid vandaag, maar dat mag geen excuus zijn. We hebben heel weinig gecreëerd de tweede helft en dan lopen we nog tegen de lamp."

KVM gaat zich sowieso redden ...

Meest recent

Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

432
432
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

65
65
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

223
223
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

105
105
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

85
85
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

348
348
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

116
116
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

205
205
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

19
19
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

124
124
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

84
84
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

432
432
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

408
408
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

338
338
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

258
258
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

22
22
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

114
114
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

65
65
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

326
326
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

89
89
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

195
195

Meer sportnieuws