Hubert eerlijk: "Het was niet mooi om te zien"

door
Hubert eerlijk:

Anderlecht heeft zich zondag een beetje hersteld van de Europes optater die het donderdag in Istanboel kreeg, want in de Jupiler Pro League kon het wel winnen. Het graaide in Charleroi de drie punten mee dankzij een goal van Vazquez, al is daarmee wel vrijwel alles gezegd.

Veel liet Anderlecht immers niet zien op Mambourg. Met een gehavend elftal - Edozie en Dolberg vielen opnieuw uit - creëerde het maar één echte kans in de match, die wel meteen een 0-1-zege opleverde. David Hubert kon dus toch tevreden zijn.

LEES OOK: Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Geen mooie match van Anderlecht

"Het was een gesloten wedstrijd met weinig kansen. Het was niet mooi om te zien", was de trainer achteraf wel eerlijk bij Sporza. "Op een moeilijk bespeelbaar veld was het voor beide ploegen moeilijk om goede combinaties te maken en doelgevaar te creëren. Het was belangrijk om deze wedstrijd desondanks toch te winnen, op een mature manier, met een meer directe speelstijl."

Hubert paste zich dus aan de omstandigheden aan. "Je moet ook niet naïef zijn en toch van achteruit mooie combinaties proberen op te zetten als de omstandigheden zo moeilijk zijn. Ik had het gevoel dat de ploeg die eerst zou scoren, ook zou winnen. Zo is ook gebleken", legde hij uit.

Invallers maken verschil

Nu wordt het vooral hopen voor Anderlecht dat de schade voor Edozie en Dolberg niet te groot is, ook omdat donderdag alweer de volgende opdracht wacht. Dan komt Fenerbahçe op bezoek voor de terugmatch in de Europa League.

"Voor een trainer is het niet leuk als Edozie tijdens de opwarming nog uitvalt en je ook Dolberg nog voor de rust noodgedwongen moet vervangen. Maar de invallers hebben het verschil gemaakt, met Angulo en Vazquez", blijft Hubert wel optimistisch

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn wedstrijd?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

50
50
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

123
123
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

76
76
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

66
66
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

142
142
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

293
293
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

124
124
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

305
305
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

109
109
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

167
167
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

153
153
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

608
608
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

148
148
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

262
262
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

221
221
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

104
104
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

336
336
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

296
296
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

351
351
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

256
256
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

266
266

Meer sportnieuws