Sterkhouder KRC Genk: "Speel hier volgend jaar wellicht nog"

door
Sterkhouder KRC Genk:

KRC Genk zag met Carlos Cuesta een oudgediende vertrekken naar Galatasaray. Patrik Hrosovsky is ook een speler die al vele jaren in Genk zit. Hij heeft een aflopend contract. Wat breng de toekomst voor hem? Gaat hij bijtekenen, of vertrekken?

LEES OOK: Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Hrosovsky wil bij Genk blijven

Hrosovsky kent een sterk seizoen onder Thorsten Fink. De middenvelder voelt zich zeer goed in zijn sas in Limburg. Hrosovsky wil graag blijven, en Genk wil graag zijn contract verlengen. De speler sprak over zijn toekomst in Het Belang van Limburg.

"Er zijn gesprekken gestart tussen mij en de club, dus we zullen zien of we een overeenkomst vinden. Het zou leuk zijn, want voor mij en mijn familie zou het de beste oplossing zijn. We voelen ons hier goed, Genk is nu eenmaal onze tweede thuis. Ik speel hier al zes jaar, en onze kinderen zijn hier ook geboren. Dus het ziet er waarschijnlijk wel naar uit dat ik hier volgend jaar nog te zien zal zijn", zei de speler.

Goed seizoen onder Fink

De makelaar van Hrosovsky zette een maand geleden nog druk op Dimitri De Condé. "Patrik doet het goed en is gelukkig in Genk, maar we moeten de situatie rond zijn contract uitklaren", vertelt David Zika aan het Slowaakse medium Sport. "Blijven in Genk is een optie, maar een vertrek ligt ook op tafel. Of dat nu naar een andere club in Europa of in de Golf is."

Onze redactie sprak enkele maanden geleden nog met de sympathieke Hrosovsky. Hij voelde zich zeer goed onder Fink. "De manier van voetballen waar de coach voor staat past als gegoten met de kwaliteiten van deze spelersgroep. Bovendien is Fink een heel rustige en aangename trainer die ons ook heel veel raad geeft. Hij is zelf een topspeler geweest bij Bayern München en kent het spelletje dus bijzonder goed."

De coach speelt hem ook uit als nummer tien. "Ik ben zelf wat verrast dat ik op deze positie zo goed uit de verf kom, want ik speelde daar in het verleden niet vaak. Ik ben zeer gelukkig met hoe het momenteel gaat."

Zal hij snel bijtekenen?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

15
15
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

16
16
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

160
160
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

72
72
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

37
37
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

127
127
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

32
32
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

247
247
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

229
229
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

29
29
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

286
286
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

200
200
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

256
256
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

197
197
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

227
227
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

918
918
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

176
176
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

766
766
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

545
545
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

516
516
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

264
264
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

343
343
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

707
707
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

840
840
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

577
577

Meer sportnieuws