Hasi maakt eigen ploeg met grond gelijk: "Schandalig!"

door
Hasi maakt eigen ploeg met grond gelijk:

KV Mechelen blijft in de hoek waar de klappen vallen. Zondag speelde Malinwa nochtans een verdienstelijke match op het veld van RSC Anderlecht, maar werd met 4-1 verloren. Achteraf haalde coach Besnik Hasi dan ook verschroeiend uit naar zijn eigen spelers.

De Mechelaars waren veelbelovend aan het seizoen begonnen en leken zich zelfs op te werpen als outsider voor de top zes. Maar de laatste maanden loopt het een pak minder. De laatste overwinning dateert alweer van eind november tegen hekkensluiter Beerschot.

Door die slechte reeks staat KVM nog maar vier punten boven de degradatiezone. Een stunt op Anderlecht was dan ook welgekomen. En hoewel RSCA al snel op een dubbele voorsprong kwam te staan, zat een puntje er zeker in. Zo begonnen de Mechelaars uitstekend aan de tweede helft.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Hasi breekt defensie af

Via Benito Raman volgde ook de aansluitingstreffer vlak na rust. Vervolgens liet Mechelen echter een aantal goede kansen liggen, waarna het ook nog eens steken liet vallen in de defensie. Zo kon Anderlecht de match toch weer naar zich toe trekken en haalde de thuisploeg het met duidelijke 4-1-cijfers.

In zijn eerste reactie na de match haalde Hasi dan ook vlijmscherp uit naar zijn spelers, met name naar het defensieve werk. "We kunnen niet verdedigen. Als je hier vandaag vier goals tegen krijgt, is dat schandalig", trok hij van wal voor de camera's van DAZN. "Bij de eerste goal staan we met drie man, is de voorzet 30 centimeter van de grond en gaat de aanvaller met de kop, maar onze reactie is nul. Bij de tweede tegengoal springen we niet eens."

Moeilijk matchen winnen

Ook bij de twee andere tegendoelpunten liep er volgens Hasi telkens iets fout. Ondanks een degelijke match van zijn ploeg was hij dus allesbehalve tevreden. "Zo wordt het gemakkelijk voor de tegenstander. We hadden de betere kansen in de eerste helft en in de tweede helft waren we baas, we scoren en konden er zelfs twee maken. Maar dan komt Anderlecht eruit en komen we gewoon te laat. Bij de vierde goal staan wij met de rug naar de bal. Komaan, dat is kinderlijk. Zo kan je geen matchen winnen. Kwestie van mentaliteit? Nee kwaliteit, verdedigende kwaliteit. Wij kunnen gewoon niet verdedigen."

Hasi haalt te weinig uit zijn selectie ...

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

8
8
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

76
76
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

71
71
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

60
60
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

119
119
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

264
264
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

113
113
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

291
291
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

104
104
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

166
166
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

150
150
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

579
579
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

145
145
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

257
257
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

215
215
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

100
100
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

158
158
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

334
334
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

152
152
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

341
341
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

253
253
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

260
260

Meer sportnieuws