Onverwachte ontdekking Anderlecht: "Hij was excellent"

door
Onverwachte ontdekking Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zijn Europese kater van afgelopen donderdag doorgespoeld met een 4-1-zege tegen KV Mechelen. Hoewel de score anders doet vermoeden had RSCA het in delen van de match toch knap lastig. Maar het kon rekenen op een onverwachte uitblinker.

Paars-Wit begon sterk aan de wedstrijd en werd daar nog in de eerste helft voor beloond met doelpunten van Keisuke Goto en Jan-Carlo Simic. Na de pauze kwam de ploeg van David Hubert echter dramatisch uit de kleedkamer. Via Benito Raman zorgde KVM dan ook voor de verdiende aansluitingstreffer.

LEES OOK: Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Zonder Coosemans

De bezoekers kregen ook de nodige kansen op de gelijkmaker. Die viel echter niet, waarna Anderlecht de match toch weer naar zich kon toe trekken. Dankzij een treffer van Yari Verschaeren en eigen doelpunt van Ahmed Touba haalden de Brusselaars het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.

Een deugddoende zege, zeker omdat Anderlecht wederom niet op volle kracht kon aantreden. Zo moest ook Colin Coosemans in extremis afhaken met een lichte blessure. Bijgevolg moest tweede doelman Mads Kikkenborg tussen de palen plaatsnemen. Die speelde evenwel een uitstekende partij.

Cruciale Kikkenborg

Nochtans heerste de nodige twijfels over de 25-jarige Deen, die begin deze maand nog gelinkt werd aan een vertrek. Maar Kikkenborg bewees dat er wel degelijk op hem gerekend kan worden. Zo hield hij zijn ploeg meermaals recht met enkele goede saves op bepalende momenten. Een mooie ontdekking dus voor Paars-Wit. Op het sociale medium 'X' werd Kikkenborg alvast de hemel in geprezen.

Kikkenborg kan op termijn eerste doelman worden ...

Meest recent

Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

26
26
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

108
108
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

59
59
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

79
79
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

380
380
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

212
212
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

110
110
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

481
481
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

389
389
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

567
567
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

229
229
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

439
439
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

331
331
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

87
87
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

525
525
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

342
342
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

105
105
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

219
219
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

570
570
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

75
75
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

46
46
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

480
480
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

451
451

Meer sportnieuws