Onverwachte ontdekking Anderlecht: "Hij was excellent"

door
Onverwachte ontdekking Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zijn Europese kater van afgelopen donderdag doorgespoeld met een 4-1-zege tegen KV Mechelen. Hoewel de score anders doet vermoeden had RSCA het in delen van de match toch knap lastig. Maar het kon rekenen op een onverwachte uitblinker.

Paars-Wit begon sterk aan de wedstrijd en werd daar nog in de eerste helft voor beloond met doelpunten van Keisuke Goto en Jan-Carlo Simic. Na de pauze kwam de ploeg van David Hubert echter dramatisch uit de kleedkamer. Via Benito Raman zorgde KVM dan ook voor de verdiende aansluitingstreffer.

LEES OOK: Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Zonder Coosemans

De bezoekers kregen ook de nodige kansen op de gelijkmaker. Die viel echter niet, waarna Anderlecht de match toch weer naar zich kon toe trekken. Dankzij een treffer van Yari Verschaeren en eigen doelpunt van Ahmed Touba haalden de Brusselaars het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.

Een deugddoende zege, zeker omdat Anderlecht wederom niet op volle kracht kon aantreden. Zo moest ook Colin Coosemans in extremis afhaken met een lichte blessure. Bijgevolg moest tweede doelman Mads Kikkenborg tussen de palen plaatsnemen. Die speelde evenwel een uitstekende partij.

Cruciale Kikkenborg

Nochtans heerste de nodige twijfels over de 25-jarige Deen, die begin deze maand nog gelinkt werd aan een vertrek. Maar Kikkenborg bewees dat er wel degelijk op hem gerekend kan worden. Zo hield hij zijn ploeg meermaals recht met enkele goede saves op bepalende momenten. Een mooie ontdekking dus voor Paars-Wit. Op het sociale medium 'X' werd Kikkenborg alvast de hemel in geprezen.

Kikkenborg kan op termijn eerste doelman worden ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

64
64
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

182
182
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

130
130
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

153
153
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

250
250
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

76
76
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

609
609
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

306
306
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

188
188
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

314
314
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

216
216
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

360
360
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

489
489
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

308
308
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws