Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

door
Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

In de Jupiler Pro League krijgt RSC Anderlecht zondagavond het bezoek van KV Mechelen. Maar in aanloop naar dat duel kregen de Brusselaars een flinke domper te verwerken. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Colin Coosemans forfait moest geven.

De Brusselaars willen zondag voor eigen volk een goed resultaat neerzetten. Afgelopen donderdag maakte Anderlecht immers een erg slechte beurt in de Europa League. Na een schabouwelijk duel werd met 2-0 verloren van Viktoria Plzen. Daarmee werd het rechtstreekse ticket voor de 1/8ste finales op het spel gezet.

LEES OOK: 'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

Stroeykens in selectie

Bovendien kan RSCA door het puntenverlies van Antwerp FC en Club Brugge een goed zaak doen in het klassement. Een zege is bovendien nodig om de achterstand op leider KRC Genk, dat wél won, niet verder te laten oplopen. Paars-Wit weet dus wat zich te doen staat.

Coach David Hubert kan alvast opnieuw rekenen op Mario Stroeykens, die zijn rentree maakt in de wedstrijdkern. Ook aanwinsten Adryelson, Lucas Hey en César Huerta zijn gewoon beschikbaar. Daar tegenover liggen Samuel Edozie, Kasper Dolberg en Jan Vertonghen in de lappenmand.

Zorgen om Coosemans

En in aanloop naar de aftrap krijg Hubert er nog wat puzzelwerk bij. Zo meldt Het Nieuwsblad dan Colin Coosemans er niet bij zal zijn tegen zijn ex-club. De doelman, bezig aan een verbazend sterk seizoen, zou een lichte blessure hebben opgelopen waardoor hij wat extra rust nodig heeft. 

Voorlopig is niet duidelijk wat er exact aan de hand is en of de Europese match van zondag ook in het gedrang komt. Normaal gezien Mads Kikkenborg het plekje tussen de doelpalen zal overnemen. Maar de 25-jarige Deen heeft te kampen met ziekteverschijnselen en zou zelf ook onzeker zijn.

Anderlecht moet een nieuwe (tweede) doelman halen ...

Meest recent

'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

96
96
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

137
137
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

305
305
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

284
284
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

148
148
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

90
90
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

388
388
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

328
328
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

100
100
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

111
111
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

113
113
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

107
107
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

189
189
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

428
428
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

214
214
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

381
381
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

191
191
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

119
119
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

592
592
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

224
224
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

79
79
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

137
137
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

133
133
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

174
174
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

226
226

Meer sportnieuws