Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

door
Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

In de Jupiler Pro League krijgt RSC Anderlecht zondagavond het bezoek van KV Mechelen. Maar in aanloop naar dat duel kregen de Brusselaars een flinke domper te verwerken. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Colin Coosemans forfait moest geven.

De Brusselaars willen zondag voor eigen volk een goed resultaat neerzetten. Afgelopen donderdag maakte Anderlecht immers een erg slechte beurt in de Europa League. Na een schabouwelijk duel werd met 2-0 verloren van Viktoria Plzen. Daarmee werd het rechtstreekse ticket voor de 1/8ste finales op het spel gezet.

LEES OOK: De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

Stroeykens in selectie

Bovendien kan RSCA door het puntenverlies van Antwerp FC en Club Brugge een goed zaak doen in het klassement. Een zege is bovendien nodig om de achterstand op leider KRC Genk, dat wél won, niet verder te laten oplopen. Paars-Wit weet dus wat zich te doen staat.

Coach David Hubert kan alvast opnieuw rekenen op Mario Stroeykens, die zijn rentree maakt in de wedstrijdkern. Ook aanwinsten Adryelson, Lucas Hey en César Huerta zijn gewoon beschikbaar. Daar tegenover liggen Samuel Edozie, Kasper Dolberg en Jan Vertonghen in de lappenmand.

Zorgen om Coosemans

En in aanloop naar de aftrap krijg Hubert er nog wat puzzelwerk bij. Zo meldt Het Nieuwsblad dan Colin Coosemans er niet bij zal zijn tegen zijn ex-club. De doelman, bezig aan een verbazend sterk seizoen, zou een lichte blessure hebben opgelopen waardoor hij wat extra rust nodig heeft. 

Voorlopig is niet duidelijk wat er exact aan de hand is en of de Europese match van zondag ook in het gedrang komt. Normaal gezien Mads Kikkenborg het plekje tussen de doelpalen zal overnemen. Maar de 25-jarige Deen heeft te kampen met ziekteverschijnselen en zou zelf ook onzeker zijn.

Anderlecht moet een nieuwe (tweede) doelman halen ...

Meest recent

DAZN & Pro League scheppen duidelijkheid over speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

124
124
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

146
146
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

82
82
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

137
137
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

86
86
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

316
316
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

142
142
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

172
172
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

146
146
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

110
110
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

428
428
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

56
56
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

155
155
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

330
330
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

247
247
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

79
79
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

389
389
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

335
335
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

217
217
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

538
538
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

195
195
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

231
231
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

177
177
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

259
259

Meer sportnieuws