Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

573
Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

In de Jupiler Pro League krijgt RSC Anderlecht zondagavond het bezoek van KV Mechelen. Maar in aanloop naar dat duel kregen de Brusselaars een flinke domper te verwerken. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Colin Coosemans forfait moest geven.

De Brusselaars willen zondag voor eigen volk een goed resultaat neerzetten. Afgelopen donderdag maakte Anderlecht immers een erg slechte beurt in de Europa League. Na een schabouwelijk duel werd met 2-0 verloren van Viktoria Plzen. Daarmee werd het rechtstreekse ticket voor de 1/8ste finales op het spel gezet.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Stroeykens in selectie

Bovendien kan RSCA door het puntenverlies van Antwerp FC en Club Brugge een goed zaak doen in het klassement. Een zege is bovendien nodig om de achterstand op leider KRC Genk, dat wél won, niet verder te laten oplopen. Paars-Wit weet dus wat zich te doen staat.

Coach David Hubert kan alvast opnieuw rekenen op Mario Stroeykens, die zijn rentree maakt in de wedstrijdkern. Ook aanwinsten Adryelson, Lucas Hey en César Huerta zijn gewoon beschikbaar. Daar tegenover liggen Samuel Edozie, Kasper Dolberg en Jan Vertonghen in de lappenmand.

Zorgen om Coosemans

En in aanloop naar de aftrap krijg Hubert er nog wat puzzelwerk bij. Zo meldt Het Nieuwsblad dan Colin Coosemans er niet bij zal zijn tegen zijn ex-club. De doelman, bezig aan een verbazend sterk seizoen, zou een lichte blessure hebben opgelopen waardoor hij wat extra rust nodig heeft. 

Voorlopig is niet duidelijk wat er exact aan de hand is en of de Europese match van zondag ook in het gedrang komt. Normaal gezien Mads Kikkenborg het plekje tussen de doelpalen zal overnemen. Maar de 25-jarige Deen heeft te kampen met ziekteverschijnselen en zou zelf ook onzeker zijn.

Anderlecht moet een nieuwe (tweede) doelman halen ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

23
23
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

37
37
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

106
106
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

46
46
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

218
218
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

119
119
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

108
108
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

95
95
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

327
327
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws