Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

door
Mokerslag Anderlecht: Coosemans geeft forfait tegen KVM

In de Jupiler Pro League krijgt RSC Anderlecht zondagavond het bezoek van KV Mechelen. Maar in aanloop naar dat duel kregen de Brusselaars een flinke domper te verwerken. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Colin Coosemans forfait moest geven.

De Brusselaars willen zondag voor eigen volk een goed resultaat neerzetten. Afgelopen donderdag maakte Anderlecht immers een erg slechte beurt in de Europa League. Na een schabouwelijk duel werd met 2-0 verloren van Viktoria Plzen. Daarmee werd het rechtstreekse ticket voor de 1/8ste finales op het spel gezet.

LEES OOK: 'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Stroeykens in selectie

Bovendien kan RSCA door het puntenverlies van Antwerp FC en Club Brugge een goed zaak doen in het klassement. Een zege is bovendien nodig om de achterstand op leider KRC Genk, dat wél won, niet verder te laten oplopen. Paars-Wit weet dus wat zich te doen staat.

Coach David Hubert kan alvast opnieuw rekenen op Mario Stroeykens, die zijn rentree maakt in de wedstrijdkern. Ook aanwinsten Adryelson, Lucas Hey en César Huerta zijn gewoon beschikbaar. Daar tegenover liggen Samuel Edozie, Kasper Dolberg en Jan Vertonghen in de lappenmand.

Zorgen om Coosemans

En in aanloop naar de aftrap krijg Hubert er nog wat puzzelwerk bij. Zo meldt Het Nieuwsblad dan Colin Coosemans er niet bij zal zijn tegen zijn ex-club. De doelman, bezig aan een verbazend sterk seizoen, zou een lichte blessure hebben opgelopen waardoor hij wat extra rust nodig heeft. 

Voorlopig is niet duidelijk wat er exact aan de hand is en of de Europese match van zondag ook in het gedrang komt. Normaal gezien Mads Kikkenborg het plekje tussen de doelpalen zal overnemen. Maar de 25-jarige Deen heeft te kampen met ziekteverschijnselen en zou zelf ook onzeker zijn.

Anderlecht moet een nieuwe (tweede) doelman halen ...

Meest recent

RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

2
2
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

5
5
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

76
76
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

90
90
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

42
42
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

110
110
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

100
100
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

105
105
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

200
200
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

263
263
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

106
106
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

321
321
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

277
277
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

143
143
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

236
236
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

402
402
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

253
253
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

267
267
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

405
405
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

507
507
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

332
332
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

117
117
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

71
71

Meer sportnieuws