'Anderlecht legt ambitieus transferplan in de koelkast'

535 stemmen
'Anderlecht legt ambitieus transferplan in de koelkast'

RSC Anderlecht was heel actief op de transfermarkt. De Brusselaars gaan zich mogelijk nog versterken, maar dat lijkt toch vooral af te hangen van vertrekkers. Volgens Het Nieuwsblad ligt één transferplan voorlopig in de koelkast.

LEES OOK: 'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

Geen nieuwe spits voor Anderlecht

Bepaalde media suggereerden dat Anderlecht een nieuwe spits wenste aan te trekken, maar voorlopig is die piste op een laag vuurtje gezet. Met Kasper Dolberg en Luis Vazquez lopen er al twee centrumspitsen rond. Daarnaast is Keisuke Goto er ook nog en kan César Huerta als tweede aanvaller spelen, rondom een targetspits.

Bovendien lijkt Anderlecht eerst te moeten verkopen vooraleer het spelers kan halen. Anders Dreyer bracht amper 5 miljoen euro op en het is geen toeval dat Anderlecht voor Adryelson, Lucas Hey en César Huerta in totaal 5 à 6 miljoen euro aan transfergelden heeft betaald. Bij RSCA Futures kostten Ibrahima Kanaté en Enzo Sternal samen ook 2 miljoen euro.

Komt er nog versterking?

Het is algemeen bekend dat Anderlecht moest verkopen om spelers te kunnen halen. Als Paars-Wit nog een keer zwaar wil toeslaan met pakweg een dynamische nummer acht en een spits, dan zal er wellicht verkocht moeten worden. Dat zijn bovendien ook nog eens twee dure profielen. Vooral in de spits is januari niet bepaald de beste periode toe te slaan.

Waalse media berichtten dat Mario Stroeykens of Kasper Dolberg nog zou vertrekken, maar als dat gebeurt zal er wellicht fikse kritiek komen van de fans. Beiden behoren tot de absolute smaakmakers van RSCA. Hen laten gaan, zou sportief een enorme aderlating betekenen. Het gemis van Stroeykens is duidelijk voelbaar, net als dat van Dolberg op dit moment.

Het is dus afwachten of Olivier Renard nog gaat toeslaan. Hij heeft nu vooral de taak om van overbodige spelers af te geraken. Voor Abdulrazak Ishaq, Marco Kana en Amadou Diawara is er nog geen oplossing gevonden.

Zal RSCA nog versterking halen?

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

12
12
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

9
9
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

22
22
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

28
28
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

51
51
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

134
134
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

352
352
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

165
165
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

342
342
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

268
268
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

163
163
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

79
79
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

79
79
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

142
142
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

163
163
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

324
324
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

331
331
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

247
247
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

450
450
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

141
141
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

660
660
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

99
99
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

67
67
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

368
368
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61

Meer sportnieuws