'Anderlecht legt ambitieus transferplan in de koelkast'

535
'Anderlecht legt ambitieus transferplan in de koelkast'

RSC Anderlecht was heel actief op de transfermarkt. De Brusselaars gaan zich mogelijk nog versterken, maar dat lijkt toch vooral af te hangen van vertrekkers. Volgens Het Nieuwsblad ligt één transferplan voorlopig in de koelkast.

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

Geen nieuwe spits voor Anderlecht

Bepaalde media suggereerden dat Anderlecht een nieuwe spits wenste aan te trekken, maar voorlopig is die piste op een laag vuurtje gezet. Met Kasper Dolberg en Luis Vazquez lopen er al twee centrumspitsen rond. Daarnaast is Keisuke Goto er ook nog en kan César Huerta als tweede aanvaller spelen, rondom een targetspits.

Bovendien lijkt Anderlecht eerst te moeten verkopen vooraleer het spelers kan halen. Anders Dreyer bracht amper 5 miljoen euro op en het is geen toeval dat Anderlecht voor Adryelson, Lucas Hey en César Huerta in totaal 5 à 6 miljoen euro aan transfergelden heeft betaald. Bij RSCA Futures kostten Ibrahima Kanaté en Enzo Sternal samen ook 2 miljoen euro.

Komt er nog versterking?

Het is algemeen bekend dat Anderlecht moest verkopen om spelers te kunnen halen. Als Paars-Wit nog een keer zwaar wil toeslaan met pakweg een dynamische nummer acht en een spits, dan zal er wellicht verkocht moeten worden. Dat zijn bovendien ook nog eens twee dure profielen. Vooral in de spits is januari niet bepaald de beste periode toe te slaan.

Waalse media berichtten dat Mario Stroeykens of Kasper Dolberg nog zou vertrekken, maar als dat gebeurt zal er wellicht fikse kritiek komen van de fans. Beiden behoren tot de absolute smaakmakers van RSCA. Hen laten gaan, zou sportief een enorme aderlating betekenen. Het gemis van Stroeykens is duidelijk voelbaar, net als dat van Dolberg op dit moment.

Het is dus afwachten of Olivier Renard nog gaat toeslaan. Hij heeft nu vooral de taak om van overbodige spelers af te geraken. Voor Abdulrazak Ishaq, Marco Kana en Amadou Diawara is er nog geen oplossing gevonden.

Zal RSCA nog versterking halen?

Meest recent

‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

2
2
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

6
6
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

8
8
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

12
12
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

30
30
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

40
40
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

206
206
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

46
46
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

40
40
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

88
88
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

75
75
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

125
125
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

159
159
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

56
56
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

328
328
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

809
809
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

91
91
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

177
177
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

85
85
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

173
173
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

213
213
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

403
403
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

720
720

Meer sportnieuws