Dessers terug naar de Jupiler Pro League?

1049
Dessers terug naar de Jupiler Pro League?

Cyriel Dessers speelt voor Rangers FC. De ondertussen dertig jarige aanvaller kent daar een bizarre periode. Hij is er niet bijzonder geliefd bij de media en de fans, maar aan de cijfers zal het niet echt liggen. Gaat Dessers de club verlaten?

Dessers was dit seizoen al goed voor 16 goals en 5 assists in 33 partijen. De totale teller staat op 38 treffers en 14 assists in 87 matchen. Dessers krijgt desondanks vaak kritiek.

LEES OOK: 'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

Goede cijfers, kritiek bij Rangers

"Vorige maand raakte ik mijn basisplaats kwijt. De jongen die nu speelt is ook een goede spits (Hamza Igamane, red.), ook hij scoort. Ik probeer hem te ondersteunen en te helpen. Wil dat het team wint. Maar het is wel lastig. Ik weet niet wat mijn perspectief nu is”, vertelt hij aan Voetbal International.

Dessers kostte de club 5 miljoen euro, is 30 jaar en ligt nog twee jaar onder contract. Gaat er een transfer plaatsvinden? “Ik kan me voorstellen dat Rangers nu misschien iets aan mij zal willen verdienen. Maar januari is een lastige window. Clubs die het goed doen hebben waarschijnlijk ook een spits die goed draait. En weinig clubs die goals nodig hebben, zullen onmiddellijk de miljoenen klaar hebben liggen. Het is even afwachten. Ik zit bij een prachtige club, maar ben dertig jaar en wil wekelijks spelen. Het liefst bij Rangers. Als daar intern andere gevoelens over bestaan, dan moeten we gaan praten."

Transfer in aantocht?

Een transfer naar Nederland, waar hij het goed deed. “Lastig. Feyenoord heeft nu drie prima spitsen. De andere clubs waarvoor ik heb gespeeld, hebben ook een speciaal plekje in mijn hart. Maar ik heb wel een bepaalde prijs en er zijn maar enkele clubs die dat kunnen betalen. Ik wil in ieder geval in een serieuze competitie spelen, om de prijzen. Het vuur brandt nog.”

Misschien kan AA Gent of Royal Antwerp FC eens polsen. Beide ploegen zijn op zoek naar een aanvaller. Of is Dessers ook voor hen te duur?

Moeten Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

22
22
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

43
43
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

6
6
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

34
34
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

43
43
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

14
14
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

349
349
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

82
82
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

278
278
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

320
320
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

149
149
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws