Clement van hemel naar hel: gezichtsverlies voor Rangers

418 stemmen
Clement van hemel naar hel: gezichtsverlies voor Rangers

Met een overtuigende zege tegen aartsrivaal Celtic FC, leek Philippe Clement zijn hagje te hebben gered als hoofdtrainer van Rangers FC. Maar zondag volgde opnieuw een pijnlijke uitschuiver. Op het veld van middenmoter Hibernian werd een dubbele voorsprong weggegeven: 3-3.

Nadat hij in eigen land furore had gemaakt bij KRC Genk en Club Brugge, waagde Clement zich begin 2022 aan zijn eerste trainersavontuur in het buitenland. Zijn passage bij AS Monaco werd er echter één van wisselend succes. Na anderhalf seizoen moest hij er al vertrekken. Enkele maanden ging hij dan weer bij Rangers aan de slag.

LEES OOK: 'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Broodnodige zege in Old Firm

Daar ging Clement uitstekend van start. Aan de eindmeet moest zijn ploeg weliswaar zijn meerdere erkennen in de groen-witte aartsrivaal, desondanks werd het contract van de trainer vlak voor de start van dit seizoen verlengd. Maar opnieuw is het Celtic dat de Schotse competitie met voorsprong aanvoert en zich ook het sterkste toonde in de League Cup-finale.

De kritiek aan het adres van de trainer begon dan ook al toe te nemen. En na de pijnlijke 1 op 6 tegen St. Mirren en Motherwell, werd zelfs openlijk over een ontslag gespeculeerd. Donderdag leek de trainer echter zijn vel te redden met een overtuigende 3-0-overwinning tegen leider en aartsrivaal Celtic.

Nieuwe slipper ondanks hattrick

Maar die opleving was van korte duur, zondag liep het opnieuw grandioos fout. Nochtans ging de wedstrijd op Hibernian, zevende in het klassement, uitstekend van start. Na nog geen 20 minuten had Hamza Igamane zijn ploeg al op een dubbele voorsprong gezet. Maar na een uurtje spelen had de thuisploeg de score alweer in evenwicht gebracht.

Met zijn derde van de middag bracht Igamane de bezoekers opnieuw op voorsprong. In de 83ste minuut zorgde Rocky Bushiri (ex-KV Oostende, -KV Mechelen) echter voor de 3-3 en dat werd meteen ook de eindstand. Door deze slipper krijgt Celtic de kans om alweer 13 punten uit te lopen op Rangers. De stoel van Clement blijft dus wankelen.

Clement kan beter ontslag nemen bij Rangers ...

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

3
3
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

136
136
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

29
29
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

44
44
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

34
34
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

34
34
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

157
157
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

146
146
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

138
138
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

347
347
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

180
180
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

247
247
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

156
156
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

454
454
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

349
349
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137

Meer sportnieuws