'Skov Olsen weg bij Club: eerste gegadigde meldt zich'

door
'Skov Olsen weg bij Club: eerste gegadigde meldt zich'

Club Brugge zou het deze maand weleens nog lastig krijgen om zijn elftal bijeen te houden. Joel Ordoñez geniet dankzij zijn prestaties in de Champions League heel wat Engelse interesse en bovendien lijkt de kans op een vertrek van Andreas Skov Olsen alsmaar meer te stijgen.

Het was eigenlijk de bedoeling dat de wispelturige Deen al in de zomer zou vertrekken, maar uiteindelijk kwam er geen enkele aanbieding die aan de eisen van Club voldeed. Feyenoord waagde in het absolute slot van de zomermercato nog een poging, maar bood te weinig.

LEES OOK: 'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

Wolfsburg wil Skov Olsen

Na een wisselvallige eerste seizoenshelft leek het er niet meteen op dat er nu wel veel interesse zou zijn voor Skov Olsen. Desondanks kwamen er vanuit Denemarken berichten dat een wintertransfer wel degelijk een mogelijkheid zou zijn.

Dat bleek geen toeval, want nu weten ze dat een eerste gegadigde zich gemeld heeft. Tipsbladet-journalist Farzam Abolhosseini meldt in de podcast Transfer Talk dat VfL Wolfsburg Skov Olsen deze winter zou willen binnenhalen.

Club Brugge hoopt nog op 15 miljoen

Met Peter Christiansen heeft Wolfsburg een Deense sportief directeur, die Skov Olsen al in het verleden naar FC Kopenhagen probeerde te halen. Nu zou hij opnieuw zijn zinnen gezet hebben op de intussen 25-jarige winger.

Dat bevestigt ook Kicker, dat eraan toevoegt dat Skov Olsen wellicht de vervanger zal moeten worden van Ridle Baku, die het hof gemaakt wordt door RB Leipzig. Voor Club is het eigenlijk ook het ideale moment om te verkopen, want het contract van Skov Olsen loopt in 2026 af. Blauw-Zwart zou nog hopen op een transfersom van minstens 15 miljoen euro.

Zal Club nog 15 miljoen kunnen vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

0
0
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

52
52
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

65
65
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

148
148
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

108
108
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

46
46
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

224
224
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

276
276
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

309
309
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

76
76
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

410
410
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

348
348
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

439
439
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

214
214
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

102
102
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

203
203
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

76
76
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

416
416
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

628
628
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

306
306
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

255
255
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

549
549
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

476
476

Meer sportnieuws