'Club Brugge zet transferzinnen op duur goudklompje'

door
'Club Brugge zet transferzinnen op duur goudklompje'

Club Brugge heeft een sterke eerste seizoenshelft achter de rug en wil daar na de winterstop op verder bouwen. In januari worden dan ook niet al te veel versterkingen verwacht bij de landskampioen. Maar Club blijft de markt wel afspeuren naar interessante opportuniteiten en zou eentje in Argentinië hebben gevonden.

De regerende landskampioen deed tijdens de voorbije jaren heel wat mooie zaken op de transfermarkt. Zo werd telkens een selectie gekneed die in staat was om minstens mee te strijden voor de prijzen. Maar vooral aan uitgaande zijde rondde Club verschillende indrukwekkende deals af, de ene recordsom na de andere werd binnengerijfd.

En Blauw-Zwart is nog lang niet uitverkocht. Zomeraanwinsten Ardon Jashari en Christos Tzolis zullen op termijn ongetwijfeld een flinke meerwaarde opbrengen, net zoals de ontbolsterde Joel Ordoñez. Om maar te zwijgen van doorgebroken jeugdproducten als Maxim De Cuyper en Joaquin Seys.

Opvolging op linksback

Ook jongens als Andreas Skov Olsen, Ferran Jutgla, Bjorn Meijer en Raphael Onyedika zetten normaal gezien nog een mooie stap. Maar die transfers lijken ten vroegste pas voor komende zomer bestemd. Zo is het geen geheim dat Blauw-Zwart zijn huidige selectie tijdens de winterse transferperiode zo goed mogelijk intact wil houden.

Ook aan inkomende zijde wordt in januari weinig beweging verwacht bij de landskampioen. Indien iedereen fit, zijn de meeste posities minstens dubbel bezet. Zoals een topclub betaamt kijkt Blauw-Zwart echter ook al naar de nabije toekomst. Een linksback is bijvoorbeeld welgekomen op termijn in de voetsporen van De Cuyper, Meijer en Seys te treden.

Argentijnse goudklomp

Daarvoor zou de sportieve leiding het vizier op Zuid-Amerika hebben gericht. Volgens 'Frenesi Azulgrana', een bekend streamersaccount over de Argentijnse club San Lorenzo, is Club Brugge namelijk één van de ploegen die de ontwikkeling van Elias Baez van dichtbij volgt. Deze 20-jarige linksback brak afgelopen seizoen helemaal door bij San Lorenzo en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op zijn positie. Naast Club zouden ook Botafogo en Sporting CP belangstelling tonen. Die interesse zal ongetwijfeld nog toenemen. De verwachting is dan ook dat Baez meer zal moeten kosten dan zijn marktwaarde, die op zo'n 6 miljoen dollar wordt geschat.

JOUW MENING TELT:
Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

103
103
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

30
30
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

44
44
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

93
93
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

157
157
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

661
661
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

90
90
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

390
390
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1185
1185
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

683
683
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

484
484
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1710
1710
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

738
738
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

645
645
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

517
517
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

99
99
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

571
571
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

201
201
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

422
422
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws