'Kevin De Bruyne maakt transfervoorkeur bekend'

door
'Kevin De Bruyne maakt transfervoorkeur bekend'

Kevin De Bruyne beleefde zondag met Manchester City nog eens een deugddoende namiddag. De Engelse kampioen ging met 0-2 winnen bij Leicester en daarbij stond de Rode Duivel als aanvoerder de hele wedstrijd op het veld. Toch blijft zijn toekomst een vraagteken.

Het is intussen welbekend dat De Bruyne in de zomer einde contract is en momenteel is het nog niet duidelijk of de samenwerking verlengd zal worden. Gesprekken over een nieuwe overeenkomst zijn wellicht niet voor meteen, want eerst moet City de sportieve crisis bezweren en zich tijdens de wintermercato versterken.

LEES OOK: Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

De Bruyne heeft voorkeur voor MLS

Dat laat veel ruimte voor speculatie en de voorbije maanden werden al verschillende geruchten gelanceerd. Er werd al gesproken over Saudische interesse van Al-Nassr en Al-Ittihad, terwijl onlangs ook Fenerbahçe naar voor geschoven werd als mogelijke bestemming.

Volgens TEAMtalk heeft De Bruyne echter al een duidelijk signaal gestuurd naar alle gegadigden. Wie al informeerde, zou te horen gekregen hebben dat als hij City zou verlaten, zijn voorkeur uitgaat naar een transfer naar de Verenigde Staten.

San Diego heeft beste papieren

Die bestemming draagt immers ook de voorkeur weg van het gezin van De Bruyne, die in de MLS al de nodige opties heeft. San Diego FC, de club die in 2025 zijn intrede maakt in de competitie, zou momenteel de beste papieren in handen hebben voor zijn komst.

Ook Inter Miami zou echter interesse tonen en daar zou De Bruyne aan de zijde kunnen spelen van sterren als Lionel Messi, Luis Suarez en Sergio Busquets. Het blijft dus afwachten waar zijn toekomst zal liggen.

Denk je dat De Bruyne nog bij Man City zal blijven?

Meest recent

Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

0
0
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

59
59
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

25
25
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

72
72
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

244
244
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

134
134
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

91
91
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

201
201
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

314
314
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

105
105
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

317
317
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

125
125
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

85
85
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

389
389
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

422
422
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

207
207
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

512
512
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

1007
1007
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

817
817
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

254
254
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

292
292
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

174
174
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

923
923
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

488
488
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

44
44

Meer sportnieuws