Na njet OHL: Cannavaro aan de slag bij Champions League-club

door
Na njet OHL: Cannavaro aan de slag bij Champions League-club

Enkele weken geleden streek Fabio Cannavaro nog bijna neer in de Jupiler Pro League, want de voormalige Gouden Bal was één van de kandidaten om trainer van OHL te worden na het ontslag van Oscar Garcia. Aan Den Dreef kozen ze uiteindelijk voor Chris Coleman, maar daar zal Cannavaro niet al te veel om malen.

Hij heeft intussen immers ook een nieuwe job gevonden. Zondagavond werd Cannavaro immers aangekondigd als nieuwe trainer van Dinamo Zagreb. De Kroatische kampioen had nog maar net Nenad Bjelica op straat gezet, na amper drie maanden dienst.

Cannavaro aan de slag bij Dinamo Zagreb

In de Kroatische competitie staat Dinamo momenteel immers pas derde op zeven punten van leiders Rijeka en Hajduk Split. Die magere resultaten kostten Bjelica de kop en Cannavaro moet nu het tij zien te keren.

De Italiaan mag daardoor straks ook aan de bak in de Champions League, waarin Dinamo na zes speeldagen knap 24ste staat in de league phase met acht punten. In januari spelen ze nog tegen Arsenal en AC Milan in het kampioenenbal.

Trainerscarrière nog geen succes

Voor Cannavaro wordt het een nieuwe kans om zich op de kaart te zetten als trainer, want dat lukte tot dusver nog maar matig. Hij was in het verleden aan de slag bij Guangzhou Evergrande, Al-Nassr, Tianjin Quanjian, de Chinese nationale ploeg, Benevento en Udinese. Hij wist daarbij één titel te winnen, in China.

Daarmee scheerde Cannavaro nog niet de hoge toppen van zijn spelerscarrière, die hem langs onder meer Parma, Inter, Juventus en Real Madrid voerde. Hij werd in 2006 ook wereldkampioen met Italië en won dat jaar ook de Gouden Bal.

Zal Cannavaro bij Dinamo Zagreb succes kennen?

Meest recent

Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

0
0
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

51
51
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

146
146
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

61
61
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

95
95
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

371
371
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

104
104
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

166
166
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

365
365
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

163
163
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

57
57
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

243
243
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

233
233
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

69
69
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

166
166
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

495
495
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

149
149
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

103
103
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

383
383
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122

Meer sportnieuws