Vrancken looft pion: "Hij heeft stappen gezet"

door
Vrancken looft pion:

AA Gent blikt terug op een al bij al wisselvallige eerste seizoenshelft, maar hoopt die donderdagavond wel goed af te kunnen sluiten met een resultaat tegen Union. De Buffalo's kunnen daarmee ook hun positie in de top zes verstevigen.

Het zal voor Wouter Vrancken mogelijk wel puzzelen worden op het middenveld, want daar staat nog een vraagteken achter de namen van Andrew Hjulsager en Mathias Delorge. Gelukkig is daar iemand anders wel fit en in vorm.

LEES OOK: Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

Ito zit in goede vorm bij AA Gent

Vorig weekend tegen Standard hoorde Atsuki Ito immers tot de uitblinkers. Na een aanpassingsperiode toont de 26-jarige Japanner alsmaar meer waarom Gent in de zomer 1,3 miljoen euro neertelde om hem binnen te halen.

"Hij heeft inderdaad stappen gezet", is Vrancken ook lovend bij Het Nieuwsblad. "Ik ben dan ook heel tevreden. Het is niet evident om de overstap te maken van Japan naar België. Hij heeft dat heel goed opgepikt, maar wordt ook omringd door enkele jongens die hem kunnen helpen."

Vertrouwen putten uit sterke prestatie tegen Union

Gent speelt straks al voor de derde keer dit seizoen tegen Union. Het ging 0-0 gelijkspelen in de competitie in het Dudenpark, maar begin december werd er in de Croky Cup wel met 3-2 verloren.

Vrancken herinnert zich wel dat Gent toen één van zijn beste matchen speelde. "Daar moeten we inderdaad vertrouwen uit putten", stelt hij. "We zullen ook de beelden tonen van die sterke momenten. Dat moeten we meenemen. Union zal zich misschien aanpassen, maar dit moet mogelijk zijn."

Zal AA Gent een goed resultaat neerzetten?

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

166
166
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

212
212
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

42
42
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

73
73
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

50
50
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

40
40
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

68
68
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

41
41
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

110
110
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

166
166
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

79
79
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

106
106
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

54
54
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

205
205
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

292
292
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

211
211
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

272
272
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

183
183
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

119
119
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

511
511
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

62
62
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

383
383
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

90
90
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

332
332
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

238
238

Meer sportnieuws