'KV Kortrijk laat topaankoop na halfjaar alweer vertrekken'

door
'KV Kortrijk laat topaankoop na halfjaar alweer vertrekken'

Bij KV Kortrijk gooiden ze het deze week over een andere boeg, want Freyr Alexandersson werd omwille van de tegenvallende resultaten op straat gezet en vervangen door Yves Vanderhaeghe. In januari zal ongetwijfeld ook de spelerskern op de schop gaan.

De Kerels waren in de zomer nog zeer actief op de transfermarkt en trokken maar liefst tien nieuwe spelers aan. Die aanwinsten zijn echter niet allemaal evengoed geslaagd. Eén speler die aangekondigd werd als topaankoop, vertrekt zelfs alweer.

LEES OOK: CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

Kaneko verlaat KV Kortrijk na halfjaar alweer

Kortrijk pakte in juli nog groots uit met de komst van Takuro Kaneko. De Japanse flankaanvaller werd overgenomen van HC Sapporo, dat hem vorig seizoen nog verhuurd had aan Dinamo Zagreb. Hij moest één van de sensaties van de Jupiler Pro League worden, maar dat gebeurde niet.

De voorbije maanden pendelde Kaneko tussen basis en bank en zijn teller staat momenteel op één doelpunt in zestien officiële wedstrijd. Dat aantal zal niet al te veel meer aandikken, want Het Laatste Nieuws weet dat Kaneko straks alweer naar Japan terugkeert.

Terug naar Japan voor dochtertje

De 27-jarige werd onlangs vader en wil terug naar zijn geboorteland om dichter bij zijn vrouw en dochtertje te zijn. Hij zou al een akkoord op zak hebben met Urawa Red Diamonds. De transfer kan dus snel beklonken worden.

Yves Vanderhaeghe moet zo een aanvallende optie schrappen, al zal Kortrijk ongetwijfeld in januari zelf ook nog de transfermarkt op gaan trekken.

Is zijn vertrek een aderlating voor Kortrijk?

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

33
33
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

166
166
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

109
109
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

217
217
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

321
321
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

91
91
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

340
340
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

32
32
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

155
155
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

155
155
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

393
393
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

104
104
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

254
254
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

91
91
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1942
1942
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

217
217
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

165
165
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

686
686
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

72
72
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

127
127
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

405
405

Meer sportnieuws