OHL haalt alles uit de kast voor bekerclash met Club

door
OHL haalt alles uit de kast voor bekerclash met Club

Vlak na de winterstop staan de kwartfinales in de Croky Cup op het programma. OH Leuven hoopt dan voor een grote stunt te zorgen op het veld van Club Brugge. En daarvoor worden kosten noch moeite gespaard door de Vlaams-Brabanders.

De Leuvenaars begonnen opnieuw met de nodige ambities aan het seizoen. Maar de resultaten vielen tot dusver tegen, momenteel staat OHL op een tegenvallend 13de plaats. Ondertussen ontstonden ook steeds meer interne strubbelingen rond coach Oscar Garcia. En dus besloot men de Spanjaard op straat te zetten.

Al snel werd duidelijk dat de club niet voor een Belgisch opvolger zou gaan. Allicht op aangeven van de eigenaars bij King Power. Verschillende buitenlandse opties werden vervolgens onderzocht. Uiteindelijk besloot men om voor Chris Coleman te gaan. De Welshman tekende een contract tot medio 2026.

Hopen op bekerstunt

De voormalige bondscoach van Wales kreeg in de Leuven de taak om de club zo snel mogelijk te verzekeren van het behoud. Van daaruit kunnen eventueel nieuwe doelstellingen in de competitie gesteld worden. Daarnaast willen de Vlaams-Brabanders uiteraard ook een goed parcours in de beker afleggen.

Voorlopig is dat laatste alvast gelukt. De Leuvenaars schakelden eerst RFC Seraing uit, vervolgens werd Zulte Waregem met 5-0-cijfers over de knie gelegd. Maar in de kwartfinales wacht een veel zwaardere tegenstander met regerend landskampioen Club Brugge.

Gratis verplaatsing

OHL speelt bovendien ook nog eens op verplaatsing. De kansen op een halve finale-plek zijn dus gering. Maar de club wil toch alles doen om een stunt te verwezenlijken. Via de officiële kanalen maakte OHL immers bekend dat men de kosten zal dekken. "De club hoopt veel supporters te mogen verwelkomen in het uitvak van het Jan Breydelstadion en daarom betaalt OH Leuven alle tickets én de bussen voor deze verplaatsing. Bovendien trakteert de club ook nog Stella en Stella 0.0 voor alle meereizende supporters!", klinkt het. Afwachten of deze actie voor een vol bezoekersvak kan zorgen.

POLL: De 'kleine clubs' zouden altijd thuisvoordeel moeten krijgen in de beker ...

Meest recent

"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

59
59
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

33
33
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

94
94
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

62
62
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

86
86
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

110
110
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

187
187
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

68
68
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

169
169
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

386
386
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1146
1146
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

201
201
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

427
427
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

269
269
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

343
343
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

112
112
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

334
334
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

414
414
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

479
479
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

113
113

Meer sportnieuws