Peter Bosz snoeihard na Bakayoko-situatie: “Echt smerig”

door
Peter Bosz snoeihard na Bakayoko-situatie: “Echt smerig”

PSV won met 3-2 van Shakhtar Donetsk na een ongelooflijke comeback in de Champions League. In verschillende fases tijdens de wedstrijd gingen de poppetjes aan het dansen en incasseerde ook Rode Duivel Johan Bakayoko een horrortackle.

Pedrinho ging zwaar over de schreef met een gruwelijke aanslag op Bakayoko. De Braziliaan van Shakhtar kreeg twintig minuten voor tijd rood en de Rode Duivel ging ook ogenschijnlijk geblesseerd naar de kant. PSV-coach Peter Bosz gaf een update en haalde snoeihard uit.

LEES OOK: PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Echt smerig

Bosz was op een persconferentie niet te spreken over de aanslag op Bakayoko. Gelukkig valt de schade mee voor de buitenspeler. “De overtreding op Johan Bakayoko was echt smerig. Het was gelukkig meer een kneuzing, hij is er ook gewoon bij en heeft ook meegetraind.”

Uiteindelijk lachte PSV het laatst. De Nederlandse topclub wiste een 0-2 achterstand uit en won nog met 3-2 na de rode kaart van Pedrinho. In minuut 87 maakte Tillman de 1-2 en drie minuten later maakte diezelfde Tillman gelijk. In de absolute slotfase was het Pepi die de 3-2 winning-goal maakte.

Reactie Shakhtar

Ook Shakhtar reageerde op de misselijke tackle van Pedrinho. Coach Marino Pusic had niets te zeggen tegen Pedrinho. "Tegen hem heb ik helemaal niks gezegd. Dan weet hij wel genoeg. Tegen de rest heb ik gezegd dat ik best trots op ze ben. En dat ben ik ook oprecht. Want nogmaals: ook met een man minder hebben we keihard gewerkt, en ons best gedaan."

Moeten dribbelaars zoals Bakayoko meer beschermd worden in het voetbal?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

111
111
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

87
87
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

185
185
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

48
48
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

309
309
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

89
89
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

152
152
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

750
750
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

162
162
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

46
46
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

289
289
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

997
997
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

178
178
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

188
188
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

117
117
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

785
785
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

545
545
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

71
71
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

472
472
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

255
255
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

384
384
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

262
262
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

485
485
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

425
425

Meer sportnieuws