'Verrassende wending bij Deinze voor komend weekend'

door
'Verrassende wending bij Deinze voor komend weekend'

De voorbije weken ontspon zich een ware soap rond de toekomst van KMSK Deinze. De club kwam op de rand van de afgrond te staan toen eigenaar ACA Football Partners plots de geldkraan dichtdraaide, maar vond op het nippertje met AAD Invest Group nog een overnemer.

Alleen kwamen zij nog niet met de nodige centen over de brug, waardoor de club deze week door de rechtbank onder voorlopig bewind geplaatst werd. Vorig weekend moesten ze tegen Francs Borains ook al aantreden met hun beloftenploeg, omdat de spelers van de A-kern weigerden om nog in actie te komen.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Enkele A-kernspelers zaterdag toch in actie?

Zij werden immers al meer dan twee maanden niet betaald en gingen daarom in staking. Met Lennart Mertens liet intussen ook al een eerste sterkhouder zijn contract ontbinden en er zullen er de komende dagen wellicht nog volgen. Maar tegelijk valt er ook een verrassende wending te noteren in Deinze.

De club liet vrijdag al weten dat de match van zaterdag tegen RFC Luik sowieso doorgaat en nu meldt Het Nieuwsblad dat er dan mogelijk zelfs enkele A-kernspelers in actie zullen komen. Er zou op die manier een mix van beloften en spelers van het eerste elftal aan de aftrap verschijnen.

Groepje spelers hervat de trainingen

Donderdag zou een groepje spelers namelijk op eigen initiatief de trainingen hervat hebben en zij overwegen om zaterdag toch te spelen. Sommigen omdat ze nog geloven in een goede afloop, anderen omdat ze fit willen blijven of zich in de kijker willen spelen. Het gaat immers veelal om spelers die dit seizoen nog niet al te veel aan de bak kwamen.

Onder meer Steve De Ridder, Andreas Spegelaere, Alessio Staelens, Mamadou Koné en Iker Burgos zouden zaterdag op die manier alsnog op het veld kunnen verschijnen. Het zou in barre tijden alvast een mooie boost zijn voor Deinze en zijn supporters.

Kan je begrijpen dat zij toch nog willen spelen?

Meest recent

'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

141
141
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

227
227
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

48
48
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

108
108
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

205
205
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

219
219
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

347
347
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

62
62
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

315
315
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

379
379
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

599
599
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

373
373
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

172
172
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

326
326
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

459
459
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

200
200
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

272
272
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

119
119
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

498
498
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

345
345
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

147
147
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

221
221
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

908
908
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

325
325

Meer sportnieuws