Bernd Thijs kwam zaterdag met AA Gent niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen promovendus Bergen. De middenvelder was na afloop dan ook helemaal niet tevreden. Thijs miste zelf ook nog een strafschop.
"We wisten dat het moeilijk zou worden na enkele zware weken. Bergen heeft een sterke thuisreputatie, dit is altijd een lastige verplaatsing. Het veld is ook enorm zwaar", vertelde Thijs aan
Sporza.
Thijs maakte in de tweede helft gelijk uit een strafschop, maar miste er ook een. "Op voorhand waren we misschien wel tevreden met een punt, maar drie punten waren zeker mogelijk met die tweede strafschop. Tja. Het was tien jaar geleden dat ik er nog eentje miste. Dat was met Genk tegen Beveren, en toen stond het al 5-1."
Gent staat nu tweede in de
Jupiler Pro League met 23 punten uit twaalf duels. "Heeft
Club Brugge met 5-4 verloren van Racing Genk? Dan is het jammer dat we niet meer afstand nemen, maar vier op zes in de competitie en kwalificatie in de beker is ook niet slecht", aldus Thijs. Derde staat Cercle Brugge met even veel punten en vierde Club Brugge met 22 punten. De leider is
Anderlecht met 26 punten en heeft ook nog één duel minder gespeeld.