'Anderlecht: belangrijke update over Vertonghen en Hazard'

door
'Anderlecht: belangrijke update over Vertonghen en Hazard'

RSC Anderlecht krijgt er weldra een enorme kwaliteitsinjectie bij. Het Laatste Nieuws weet immers te melden dat Jan Vertonghen en Thorgan Hazard op de terugweg zijn. Er was zeer goed nieuws te melden over de twee voormalige Rode Duivels.

Jan Vertonghen is al maanden buiten strijd met last aan de achillespees. De voormalige Rode Duivel zou eindelijk pijnvrij zijn en hij heeft groen licht gekregen om de trainingsarbeid op te drijven. Dat is fantastisch nieuws voor Anderlecht en Vertonghen. Hij zal er op gebrand zijn om weldra terug te keren. Hij gaat weldra de groepstraining hervatten. Het valt te hopen dat er dan geen reactie komt.

LEES OOK: Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Jan Vertonghen

Daarnaast is Thorgan Hazard ook op de terugweg. De middenvelder doet al even mee met de groepstraining, maar hij mijdt de duels. Hazard mag de intensiteit echter ook gaan opdrijven. Hij staat volgens de krant nog iets verder dan Vertonghen.

We haalden eerder al aan dat Jesper Fredberg een goede kern samenstelde, maar dat Paars-Wit grote pech had met het langdurig uitvallen van zijn topspelers. Vertonghen en Hazard werden de afgelopen maanden heel erg gemist.

Thorgan Hazard

Vertonghen kan binnen een aantal weken de plaats van Mathias Jörgensen innemen, Hazard is dan weer een extra creatieve middenvelder. Daarom is het aantrekken van een extra creatieve middenvelder absoluut niet nodig.

Vertonghen en Hazard zullen uiteraard deze maand nog niet in actie gaan komen. Anderlecht zal zeker geen risico willen nemen met de twee smaakmakers. Mogelijk kunnen zij vanaf december weer stilaan in actie gaan komen.

Zullen zij in december terugkeren?

Meest recent

De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

20
20
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

122
122
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

28
28
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

42
42
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

433
433
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

398
398
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

57
57
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

66
66
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

96
96
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1476
1476
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

141
141
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

207
207
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1142
1142
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

487
487
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

134
134
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

100
100
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

229
229
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

140
140

Meer sportnieuws