Antwerp liep grote naam mis door erg opvallende reden

door
Antwerp liep grote naam mis door erg opvallende reden

Royal Antwerp FC nam afgelopen zomer afscheid van Mark van Bommel. De Nederlander was erg succesvol en pakte onder meer de dubbel op de Bosuil. Van Bommel was te gast in Goedemorgen Eredivisie van ESPN.

Daarin sprak hij al openhartig over zijn periode bij Royal Antwerp FC en was hij niet mals voor eigenaar Paul Gheysens. Van Bommel deed ook zijn boekje open over de transferperikelen van The Great Old.

LEES OOK: Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Grote naam misgelopen

Marc Overmars wilde namelijk een bekende naam binnenhalen: Ruben van Bommel, de zoon van coach Mark. Stamnummer 1 werd echter afgewezen door een opvallende reden. "Marc Overmars wilde Ruben naar Antwerp halen, maar dat wilde hijzelf niet. Ik vond hem wel bij ons passen. Maar als je er goed over nadenkt, dan moet je dat niet doen."

Het is zoonlief Ruben dat aldus absoluut niet onder van Bommel wil spelen. Daardoor kan al de naam van AZ geschrapt worden als mogelijke volgende club. “Nee, dat wil Ruben niet”, klinkt het duidelijk. Ook een mogelijke baan bij Feyenoord werd (voorlopig) afgewimpeld. Er is geen contact met de Nederlandse topclub.

Voorlopig geen uitdaging 

Van Bommel is nog een vrije vogel en de Nederlander is daar niet rouwig om. Hij heeft nu meer tijd om zijn zoon te zien voetballen. "Vooral doordat ik naar wedstrijden kan kijken en er de tijd voor heb. Ik was ook bij Tottenham Hotspur uit, helaas viel Ruben toen na tien minuten uit. Maar ik volg alles en ik kan dat in alle rust doen."

Snap jij de keuze van Ruben van Bommel om niet onder zijn vader te spelen?

Meest recent

Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

88
88
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

110
110
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

173
173
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

237
237
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

204
204
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

517
517
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

76
76
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

283
283
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

53
53
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

104
104
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

134
134
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

196
196
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

570
570
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

334
334
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

214
214
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

452
452
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

288
288
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

276
276
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

279
279
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

678
678
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

204
204
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

138
138
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

70
70
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

58
58

Meer sportnieuws