TRANSFERUURTJE: 'Club wil cashen, Yamal maakt toekomst bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil cashen, Yamal maakt toekomst bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge hopen ze nog altijd om in de nabije toekomst te kunnen cashen op Raphael Onyedika. Ondanks zijn veelvuldige rode kaarten in de laatste maanden hoopt het nog altijd om 30 miljoen euro te kunnen vangen voor de middenvelder. Daarvoor zal wellicht een aanbieding uit de Premier League nodig zijn.

Anderlecht droomt nog steeds van de komst van Christian Eriksen volgende zomer. De Deen geeft wel zelf aan dat hij graag bij Manchester United zou blijven, maar het ziet er voorlopig niet naar uit dat de Engelsen zijn aflopende contract nog zullen verlengen.

Union zal in januari wellicht nog een bekende naam laten vertrekken. Loïc Lapoussin loopt er immers nog steeds rond in de B-kern, nadat hij in de zomer geen andere club vond. Hij wees STVV toen nog af, maar geeft nu aan dat hij er alles aan zal doen om in de winter een nieuwe club te vinden.

Buitenland

Op zijn zeventiende is Lamine Yamal al uitgegroeid tot een wereldster. In de zomer wou PSG naar verluidt al 250 miljoen euro veil gehad hebben voor zijn komst, maar Yamal lijkt enkel aan blijven bij FC Barcelona te denken. Hij geeft immers aan dat hij een legende van het Camp Nou wil worden.

Manchester United zou in januari af willen van Antony. De Braziliaan kostte de club bijna 100 miljoen euro, maar komt tegenwoordig nog amper aan de bak. Hij zou deze winter verhuurd mogen worden. Een aantal teams uit de Premier League zouden zich al gemeld hebben, maar een terugkeer naar Ajax zou op dit moment de meest concrete optie zijn.

Zal Club ooit nog 30 miljoen krijgen voor Onyedika?

Meest recent

Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

16
16
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

105
105
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

13
13
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

55
55
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

223
223
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

24
24
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

103
103
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

86
86
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

246
246
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

190
190
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

386
386
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

287
287
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

203
203
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

124
124
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

61
61
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

207
207
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

96
96
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

65
65
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

373
373
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

158
158
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

131
131
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

211
211
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

219
219
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

71
71
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

85
85

Meer sportnieuws