'Verschaeren op weg naar de uitgang bij Anderlecht'

door
'Verschaeren op weg naar de uitgang bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht komt Yari Verschaeren na een moeilijke start van het seizoen er stilaan weer door. De aanvallende middenvelder zal dit seizoen moeten knallen. Verschaeren wil op termijn naar het buitenland en dan zal hij een hoger niveau moeten halen. Hij sprak in Het Nieuwsblad over zijn toekomst.

Verschaeren ligt nog tot medio 2026 onder contract in het Lotto Park. Dat betekent: ofwel bijtekenen in 2025, ofwel vertrekken. Als het van Verschaeren afhangt, dan is het dat laatste.

LEES OOK: Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Geen Hans Vanaken

Een carrière zoals Hans Vanaken is voorlopig niet aan de orde. "Als ik mijn carrière op dezelfde manier kan beëindigen als Hans Vanaken, teken ik direct. Maar op dit moment zitten er toch nog andere plannen in mijn hoofd. Een buitenlands avontuur, ja. Ik weet niet of Vanaken al op zijn 23ste kon zeggen of hij altijd bij Club zou blijven. Ik hoop Anderlecht wel te verlaten met een trofee op zak", zegt de speler.

Verschaeren was dit seizoen goed voor 1 goal en 3 assists in 15 matchen. Met dergelijke cijfers zullen de Europese ploegen niet snel komen aankloppen in Brussel. Hij beseft ook dat het beter zal moeten de komende maanden.

Zoals Debast en Verbruggen

Zo kan Verschaeren zich Europees alvast laten gelden. Twee jaar geleden wisten spelers als Zeno Debast en Bart Verbruggen zich via die weg in de kijker te spelen. Kan Verschaeren dat ook doen?

De zevenvoudige Rode Duivel speelde voorlopig 190 matchen voor Anderlecht, met daarin 25 goals en 29 assists.

Zal hij in 2025 RSCA verlaten?

Meest recent

AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

4
4
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

54
54
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

43
43
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

93
93
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

53
53
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

60
60
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

40
40
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

86
86
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

159
159
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

46
46
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

362
362
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

63
63
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

221
221
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

83
83
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

109
109
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

93
93
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

360
360
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

297
297
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

65
65
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

73
73
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

62
62

Meer sportnieuws