'Real Madrid zet zinnen op peperdure Duivels-killer'

486 stemmen
'Real Madrid zet zinnen op peperdure Duivels-killer'

Real Madrid heeft niet de allerbeste seizoensstart achter de rug. Het staat in La Liga tweede achter FC Barcelona en verloor in de Champions League verrassend van Lille OSC. Bovendien heeft de club ook nog eens met het nodige blessureleed te maken. En dus wordt er alweer naar versterking gespeurd.

De Koninklijke legde vorig seizoen al beslag om de Spaanse landstitel én de eindzege in de Champions League. Desondanks werd tijdens de zomermercato nog wat meer kwaliteit aan de selectie toegevoegd. Zo werd de langverwachte komst van Kylian Mbappé afgerond en ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick ging in Madrid aan de slag.

Daarmee lijkt de aanvalslinie meer dan voldoende gewapend. Maar Real zag ook enkele gewaardeerde krachten vertrekken. Toni Kroos besloot immers om zijn kicksen aan de haak te hangen. Nacho Fernandez zwichtte op zijn beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Voor beide spelers werden evenwel geen directe vervangers gehaald.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Versterking voor defensie

In het geval van Nacho was dat een opmerkelijke keuze. Niet dat de ervaren Spanjaard zo'n belangrijke steunpilaar was, maar in de breedte vormde hij wel een belangrijke kracht. Zo kon hij op verschillende posities in de achterhoede depanneren. En dat terwijl de opties in de defensie sowieso al redelijk beperkt zijn.

Real lijkt dan ook spijt te hebben van de beslissing om geen vervanger te halen. Inmiddels viel Dani Carvajal namelijk maandenlang uit met een zware beslissing, waardoor de spoeling in de verdediging wel heel erg dun wordt. En dus zou de clubleiding willen reageren op de transfermarkt.

Nieuwe rechtsback

Bovenaan het verlanglijstje staat naast een centrale verdediger ook een nieuwe rechtsback. Daarbij geldt Trent Alexander-Arnold als hét topdoelwit. Maar Real zou de Engelsman enkel willen aantrekken indien hij zijn aflopende contract niet verlengt. En dus wordt ook al naar alternatieve opties gezocht.

Bij Tuttosport meldt men namelijk dat Andrea Cambiaso als belangrijkste alternatief geldt. De Italiaanse international, die afgelopen donderdag nog doeltreffend was tegen België, is bezig aan een puik seizoen bij Juventus. In Turijn heeft hij echter nog een lopend contract tot medio 2029. Cambiaso zal dus een smak geld moeten kosten.

Real heeft momenteel al de sterkste selectie van Europa ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

38
38
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

91
91
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

43
43
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

46
46
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

85
85
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

251
251
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

475
475
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

518
518

Meer sportnieuws