'Real Madrid zet zinnen op peperdure Duivels-killer'

door
'Real Madrid zet zinnen op peperdure Duivels-killer'

Real Madrid heeft niet de allerbeste seizoensstart achter de rug. Het staat in La Liga tweede achter FC Barcelona en verloor in de Champions League verrassend van Lille OSC. Bovendien heeft de club ook nog eens met het nodige blessureleed te maken. En dus wordt er alweer naar versterking gespeurd.

De Koninklijke legde vorig seizoen al beslag om de Spaanse landstitel én de eindzege in de Champions League. Desondanks werd tijdens de zomermercato nog wat meer kwaliteit aan de selectie toegevoegd. Zo werd de langverwachte komst van Kylian Mbappé afgerond en ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick ging in Madrid aan de slag.

Daarmee lijkt de aanvalslinie meer dan voldoende gewapend. Maar Real zag ook enkele gewaardeerde krachten vertrekken. Toni Kroos besloot immers om zijn kicksen aan de haak te hangen. Nacho Fernandez zwichtte op zijn beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Voor beide spelers werden evenwel geen directe vervangers gehaald.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Versterking voor defensie

In het geval van Nacho was dat een opmerkelijke keuze. Niet dat de ervaren Spanjaard zo'n belangrijke steunpilaar was, maar in de breedte vormde hij wel een belangrijke kracht. Zo kon hij op verschillende posities in de achterhoede depanneren. En dat terwijl de opties in de defensie sowieso al redelijk beperkt zijn.

Real lijkt dan ook spijt te hebben van de beslissing om geen vervanger te halen. Inmiddels viel Dani Carvajal namelijk maandenlang uit met een zware beslissing, waardoor de spoeling in de verdediging wel heel erg dun wordt. En dus zou de clubleiding willen reageren op de transfermarkt.

Nieuwe rechtsback

Bovenaan het verlanglijstje staat naast een centrale verdediger ook een nieuwe rechtsback. Daarbij geldt Trent Alexander-Arnold als hét topdoelwit. Maar Real zou de Engelsman enkel willen aantrekken indien hij zijn aflopende contract niet verlengt. En dus wordt ook al naar alternatieve opties gezocht.

Bij Tuttosport meldt men namelijk dat Andrea Cambiaso als belangrijkste alternatief geldt. De Italiaanse international, die afgelopen donderdag nog doeltreffend was tegen België, is bezig aan een puik seizoen bij Juventus. In Turijn heeft hij echter nog een lopend contract tot medio 2029. Cambiaso zal dus een smak geld moeten kosten.

Real heeft momenteel al de sterkste selectie van Europa ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

68
68
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

12
12
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

53
53
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

361
361
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

299
299
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

79
79
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

598
598
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

568
568
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

301
301
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

108
108
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

82
82
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

423
423
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

142
142
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

203
203
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

180
180
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws