'Real Madrid zet zinnen op peperdure Duivels-killer'

door
'Real Madrid zet zinnen op peperdure Duivels-killer'

Real Madrid heeft niet de allerbeste seizoensstart achter de rug. Het staat in La Liga tweede achter FC Barcelona en verloor in de Champions League verrassend van Lille OSC. Bovendien heeft de club ook nog eens met het nodige blessureleed te maken. En dus wordt er alweer naar versterking gespeurd.

De Koninklijke legde vorig seizoen al beslag om de Spaanse landstitel én de eindzege in de Champions League. Desondanks werd tijdens de zomermercato nog wat meer kwaliteit aan de selectie toegevoegd. Zo werd de langverwachte komst van Kylian Mbappé afgerond en ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick ging in Madrid aan de slag.

Daarmee lijkt de aanvalslinie meer dan voldoende gewapend. Maar Real zag ook enkele gewaardeerde krachten vertrekken. Toni Kroos besloot immers om zijn kicksen aan de haak te hangen. Nacho Fernandez zwichtte op zijn beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Voor beide spelers werden evenwel geen directe vervangers gehaald.

LEES OOK: 'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Versterking voor defensie

In het geval van Nacho was dat een opmerkelijke keuze. Niet dat de ervaren Spanjaard zo'n belangrijke steunpilaar was, maar in de breedte vormde hij wel een belangrijke kracht. Zo kon hij op verschillende posities in de achterhoede depanneren. En dat terwijl de opties in de defensie sowieso al redelijk beperkt zijn.

Real lijkt dan ook spijt te hebben van de beslissing om geen vervanger te halen. Inmiddels viel Dani Carvajal namelijk maandenlang uit met een zware beslissing, waardoor de spoeling in de verdediging wel heel erg dun wordt. En dus zou de clubleiding willen reageren op de transfermarkt.

Nieuwe rechtsback

Bovenaan het verlanglijstje staat naast een centrale verdediger ook een nieuwe rechtsback. Daarbij geldt Trent Alexander-Arnold als hét topdoelwit. Maar Real zou de Engelsman enkel willen aantrekken indien hij zijn aflopende contract niet verlengt. En dus wordt ook al naar alternatieve opties gezocht.

Bij Tuttosport meldt men namelijk dat Andrea Cambiaso als belangrijkste alternatief geldt. De Italiaanse international, die afgelopen donderdag nog doeltreffend was tegen België, is bezig aan een puik seizoen bij Juventus. In Turijn heeft hij echter nog een lopend contract tot medio 2029. Cambiaso zal dus een smak geld moeten kosten.

Real heeft momenteel al de sterkste selectie van Europa ...

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

46
46
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

30
30
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

21
21
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

103
103
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

201
201
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

45
45
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

144
144
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

160
160
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

210
210
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

218
218
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

298
298
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

180
180
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

25
25
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

525
525
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

397
397
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

315
315
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

655
655
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

657
657
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws