‘Union SG incasseert nog stevige klap op slot zomermercato’

door
‘Union SG incasseert nog stevige klap op slot zomermercato’

Union SG was op het slot van de zomermercato nog op zoek naar een oplossing voor Thierry Lazare Amani, maar volgens journalist Sacha Tavolieri is die er niet gekomen. De laatste club die werd genoemd was Sporting Charleroi.

De Carolo’s zijn nog opvallend bedrijvig en Mehdi Bayat wil op het nippertje nog ferm toeslaan op de transfermarkt. Het zal echter geen zaken doen met Union SG. Er werd namelijk géén akkoord gevonden over Lazare.

LEES OOK: Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Overbodig

Lazare was de afgelopen jaren een sterkhouder op het middenveld van Union SG, maar de Ivoriaan heeft nog een contract tot 2025. Met een marktwaarde van vijf miljoen euro is hij ook geen goedkope optie. Charleroi kwam op de proppen met een bod.

Charleroi is een ex-club van Lazare en de Carolo’s hadden de Ivoriaanse international graag weer in de rangen gehad. Er kon echter geen akkoord worden gevonden over een uitleenbeurt. De 26-jarige Lazare kwam overigens nooit in actie voor de Waalse club.

Geen oplossing

De Carolo’s leenden de middenvelder telkens uit tot Union hem in 2022 definitief overnam. In Brussel groeide hij uit tot een smaakmaker, maar er kwam ruis op de relatie.

Lazare voelde zich ook klaar voor een volgende uitdaging. Bij Union kwam hij tot 135 wedstrijden, maar dit seizoen werd hij vaak buiten de selectie gelaten door Sebastien Pocognoli.

Vind jij Lazare een goede speler voor de JPL?

Meest recent

'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

4
4
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

40
40
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

57
57
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

105
105
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

50
50
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

66
66
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

184
184
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

276
276
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

139
139
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

84
84
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

30
30
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

374
374
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

58
58
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

164
164
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

464
464
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

316
316
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

113
113
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

99
99
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

275
275
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

428
428
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

194
194
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

407
407
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

196
196

Meer sportnieuws