Hein fileert Club-speler: "Alle respect voor de fans, maar ..."

door
Hein fileert Club-speler:

Club Brugge wist zich al vroeg in de transferperiode te voorzien van de nodige versterkingen. Maar voorlopig rendeerden de aanwinsten nog niet zoals gehoopt. Analist Hein Vanhaezebrouck neemt één van hen nu echter in bescherming.

De vernieuwde sportieve leiding van Club liet er geen gras over groeien. Nog tijdens het voorbije seizoen werd de komst van Ardon Jashari afgerond. De Zwitserse EK-ganger kon tot dusver echter niet overtuigen. Na een mindere prestatie op het veld van Standard, moest de middenvelder zijn basisplaats snel weer inleveren.

Hetzelfde geldt voor Zaid Romero, die na de terugkeer van Joel Ordoñez naar de bank werd verwezen. Christos Tzolis kreeg wel de nodige minuten, maar zijn rendement ligt nog te laag. Hugo Siquet lijkt op zijn beurt last te hebben met de omschakeling naar een ander speelsysteem dan wat hij gewoon was bij Cercle.

LEES OOK: Hayen vloekt: Club Brugge slikt bittere pil uit ziekenboeg

Enige die druk zet

Tot slot werd Gustaf Nilsson bij Union SG weggeplukt als opvolger van Igor Thiago. De Zweed scoorde zondag een levensbelangrijke strafschop tegen Antwerp, maar was voorts behoorlijk ongelukkig in de afwerking. Bovendien laat de spits een houterige indruk achter in het veldspel.

Bij de achterban begon de kritiek dan ook al op te borrelen, maar volgens Vanhaezebrouck is dat niet terecht. "Met alle respect voor de Club-supporters, die al hun ongenoegen hebben geuit in zijn richting, maar Nilsson is de enige die zich de pleuris loopt. De enige die sprint om druk te zetten", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Té veel loopwerk

Vanhaezebrouck stelt zich echter de vraag of Nilsson niet te veel van deze inspanningen moet doen. Al zijn loopwerk kan immers ten koste gaan van zijn efficiëntie voor doel. "Petje af voor zijn inspanningen. Maar de rest van het team doet niet mee. Ik zou hem als coach stilleggen, want het is energieverlies voor hem. Want waar komt druk zetten op neer? Op sprinten, aan honderd procent", aldus de ex-trainer.

Nilsson gaat het helemaal maken bij Club ...

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

137
137
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

402
402
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

75
75
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

251
251
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

179
179
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1391
1391
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

151
151
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

191
191
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

287
287
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

318
318
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

444
444
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

585
585
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1054
1054
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

603
603
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

308
308
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

734
734
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

581
581
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

768
768
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

372
372
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

807
807
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2847
2847
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws