Hein fileert Club-speler: "Alle respect voor de fans, maar ..."

door
Hein fileert Club-speler:

Club Brugge wist zich al vroeg in de transferperiode te voorzien van de nodige versterkingen. Maar voorlopig rendeerden de aanwinsten nog niet zoals gehoopt. Analist Hein Vanhaezebrouck neemt één van hen nu echter in bescherming.

De vernieuwde sportieve leiding van Club liet er geen gras over groeien. Nog tijdens het voorbije seizoen werd de komst van Ardon Jashari afgerond. De Zwitserse EK-ganger kon tot dusver echter niet overtuigen. Na een mindere prestatie op het veld van Standard, moest de middenvelder zijn basisplaats snel weer inleveren.

Hetzelfde geldt voor Zaid Romero, die na de terugkeer van Joel Ordoñez naar de bank werd verwezen. Christos Tzolis kreeg wel de nodige minuten, maar zijn rendement ligt nog te laag. Hugo Siquet lijkt op zijn beurt last te hebben met de omschakeling naar een ander speelsysteem dan wat hij gewoon was bij Cercle.

LEES OOK: "Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

Enige die druk zet

Tot slot werd Gustaf Nilsson bij Union SG weggeplukt als opvolger van Igor Thiago. De Zweed scoorde zondag een levensbelangrijke strafschop tegen Antwerp, maar was voorts behoorlijk ongelukkig in de afwerking. Bovendien laat de spits een houterige indruk achter in het veldspel.

Bij de achterban begon de kritiek dan ook al op te borrelen, maar volgens Vanhaezebrouck is dat niet terecht. "Met alle respect voor de Club-supporters, die al hun ongenoegen hebben geuit in zijn richting, maar Nilsson is de enige die zich de pleuris loopt. De enige die sprint om druk te zetten", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Té veel loopwerk

Vanhaezebrouck stelt zich echter de vraag of Nilsson niet te veel van deze inspanningen moet doen. Al zijn loopwerk kan immers ten koste gaan van zijn efficiëntie voor doel. "Petje af voor zijn inspanningen. Maar de rest van het team doet niet mee. Ik zou hem als coach stilleggen, want het is energieverlies voor hem. Want waar komt druk zetten op neer? Op sprinten, aan honderd procent", aldus de ex-trainer.

Nilsson gaat het helemaal maken bij Club ...

Meest recent

Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

4
4
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

44
44
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

18
18
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

70
70
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

130
130
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

254
254
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

97
97
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

146
146
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

101
101
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

470
470
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

492
492
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

352
352
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

162
162
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

205
205
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

213
213
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

424
424
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

557
557
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

134
134
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

123
123
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

238
238
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1957
1957
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

316
316

Meer sportnieuws