Toekomstige Rode Duivel bij KAA Gent? “Ongelooflijk”

door
Toekomstige Rode Duivel bij KAA Gent? “Ongelooflijk”

KAA Gent heeft met de hakken over de sloot de volgende ronde van de Conference League bereikt. Na verlengingen werd Omri Gandelman de grote held bij de Buffalo’s. Al zag Wouter Vrancken nog een uitblinker.

Met Mathias Delorge heeft KAA Gent dit seizoen een aanwinst op het middenveld weten te strikken. De Belgische jeugdinternational kwam na een sterk seizoen over van STVV en maakt meteen veel indruk bij de Buffalo’s. Ook tegen Silkeborg was Delorge weer sterk.

LEES OOK: Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

Veel interesse

Delorge kon op interesse rekenen van zowat elke Belgische topclub deze zomermercato. Uiteindelijk koos de middenvelder voor een uitdaging bij KAA Gent. Tegen Silkeborg zag Vrancken een ‘ongelooflijke’ Delorge. “Delorge speelde een ongelooflijke wedstrijd. De kilometers die hij gemaakt heeft en dan nog die kwaliteit in het spel. Ongelooflijk.”

Vrancken vond overigens dat KAA Gent veel beter was na rust. “Voor de rust speelden we in balverlies onvoldoende gedecideerd. We zetten altijd een stapje achteruit, waardoor we hen te veel aan de bal lieten. Maar na de rust was alles beter. Het was goed om te zien dat de jongens wél passie uitstraalden. Dat ontbrak tegen Charleroi.”

Toekomstige Rode Duivel?

Delorge is een Belgische jeugdinternational en zette de stap van STVV naar KAA Gent. Bondscoach Domenico Tedesco is er niet vies van om spelers uit de Jupiler Pro League een kans te geven bij de Rode Duivels. Zeker jonge talenten komen in aanmerking.

Als Delorge zich zo blijft verder ontwikkelen zit er mogelijk een kans in bij de Belgische nationale ploeg. De 20-jarige middenvelder laat alvast zien dat hij de stap hogerop meteen goed heeft verteerd.

Zie jij Delorge als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

17
17
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

37
37
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

220
220
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

350
350
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

150
150
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

199
199
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1082
1082
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

283
283
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

321
321
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

120
120
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

303
303
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

160
160
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

73
73
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

75
75
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

761
761
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

157
157
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

445
445
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

115
115
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

551
551
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

261
261
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

789
789
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

197
197
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

229
229
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

466
466
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

84
84

Meer sportnieuws