TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op Eriksen, nieuw target Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op Eriksen, nieuw target Club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven ze druk op zoek naar versterking. Voor extra creativiteit op het middenveld blijven ze dromen van de komst van Christian Eriksen. De ervaren spelmaker lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Manchester United, dat bereid lijkt om mee te werken aan een transfer. Dat is dus goed nieuws voor Paars-Wit, dat wel concurrentie zal krijgen.

In afwachting van Eriksen strijkt er wel al een andere Deen neer in het Lotto Park. De defensie zou immers versterkt worden met Mathias 'Zanka' Jörgensen. De 34-jarige verdediger komt over van Brentford en zou voor één jaar met optie tekenen.

Daarnaast zou Jesper Fredberg ook willen uitpakken met een Belgische opportuniteit. Anderlecht zou zich immers mengen in de strijd om Ayanda Sishuba, die kan vertrekken bij Lens. Ook Union en AA Gent zouden op de jeugdinternational azen, maar die moet wel 4 miljoen euro kosten.

Club Brugge lijkt klaar met zijn transferhuiswerk voor deze zomer, maar gaat mogelijk toch nog een deal sluiten met het oog op de toekomst. Ze zouden in de race zijn voor Jack McGlynn, die echter ook het hof gemaakt wordt door PSV, Feyenoord en Real Sociedad. De verwachting is wel dat de 21-jarige middenvelder pas in de winter Philadelphia Union zal verlaten.

Antwerp zal deze zomer mogelijk nog enkele belangrijke spelers zien vertrekken. Zo lijkt Zeno Van Den Bosch andere oorden op te gaan zoeken bij het ingaan van zijn laatste contractjaar. De 21-jarige verdediger werd de voorbije dagen gelinkt aan PSV, maar vanuit Nederland klinkt het nu dat die interesse zeker niet concreet is.

Alex Mighten keert mogelijk terug in het Belgische voetbal. De Engelse flankaanvaller moet vertrekken bij Nottingham Forest en geniet interesse uit ons land, Duitsland en Denemarken. Nochtans was zijn passage bij KV Kortrijk vorig seizoen geen succes en werd hij na een halfjaar alweer doorgestuurd.

Zoals verwacht heeft KRC Genk woensdag het vertrek van Alieu Fadera afgerond. De Gambiaanse flankaanvaller tekende een contract voor vier seizoenen bij de Italiaanse promovendus Como, dat rond de 5 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst.

Bij AA Gent staat er ook nog heel wat op til. De Buffalo's dreigen Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong te verliezen, want zij weigeren hun nog één jaar lopende contract te verlengen. Daarnaast azen ze ook op nog meer versterking. Helio Varela zou nog steeds een doelwit zijn. Gent zou nog steeds werken aan de komst van de winger uit Kaapverdië.

Buitenland

De toekomst van Arthur Vermeeren zorgt de laatste tijd voor heel wat speculatie. De 19-jarige middenvelder zou voorlopig echte bij Atletico Madrid blijven. Hij zou de eerste competitiewedstrijden willen afwachten voor hij beslist over een eventuele uitleenbeurt. Intussen blijft de club wel zoeken naar stevige concurrentie voor de Rode Duivel. Ook de naam van N'Golo Kanté valt nu immers.

Benito Raman werd dan weer de voorbije dagen gelinkt aan een terugkeer bij Fortuna Düsseldorf. Nu is ook bekend waarom de aanvaller na amper zes maanden alweer wil vertrekken uit Turkije: hij zou zijn familie missen en dichter bij huis komen voetballen. Samsunspor is wel stug en houdt vast aan een vraagprijs van 500.000 euro.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

0
0
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

36
36
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

43
43
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

47
47
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

114
114
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

203
203
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

328
328
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

57
57
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

274
274
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

428
428
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

145
145
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

128
128
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

607
607
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

84
84
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

409
409
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

227
227
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

354
354
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

527
527
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

297
297
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

260
260
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

332
332
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

396
396
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

424
424

Meer sportnieuws