'Anderlecht zet transferoffensief in: toptargets staan vast'

door
'Anderlecht zet transferoffensief in: toptargets staan vast'

Op zes september sluit de zomerse transferperiode ook in België zijn deuren. Voor het vertrijken van de transferdeadline hebben verschillende clubs echter nog een pak werk op te knappen. Dat is niet in het minst bij RSC Anderlecht het geval. 

Voetballend gezien blijft er heel wat ruimte voor verbetering, qua resultaten (7 op 9) heeft Paars-Wit echter een goede start van de competitie genomen. Zeker gezien het feit dat de selectie van coach Brian Riemer nog lang niet op punt staat. Zo ligt er nog een pak transferwerk op de plank.

LEES OOK: 'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Selectie afromen

Op uitgaand vlak is het immers de bedoeling om bepaalde overbodige spelers te lozen. Amadou Diawara, Louis Patris, Kristian Arnstad, Marco Kana en Alexis Flips komen hiervoor in aanmerking. Daarnaast is het niet uitgesloten dat nog een sterkhouder à la Anders Dreyer voor een aardige som wordt verkocht.

Met dat laatste scenario zou men immers extra middelen willen vergaren om zelf nog versterking te kunnen halen. Sportieve baas Jesper Fredberg wist inmiddels wel al een drietal aanwinsten te strikken. Maar de selectie van Riemer heeft nood aan nog meer verse krachten.

Vier versterkingen

Zo bevestigt SudPresse dat er minstens vier extra aanwinsten mogen verwacht worden. Een nieuwe doelman (Jean Butez), al is daar geen haast bij gezien de prestaties van Colin Coosemans. Daarnaast mikt men op een ervaren centrale verdediger. De Welshman Chris Mepham geldt daarvoor als een belangrijk target.

Hoger op het veld mikt men dan weer op een creatieve middenvelder. Christian Eriksen blijft het gedroomde doelwit, maar zijn komst lijkt financieel gezien een utopie. Tot slot mikt men op nog een extra flankaanvaller met snelheid en diepgang, maar liefst ook met een voorzet in huis. Fredberg weet dus wat hem te doen staat.

Anderlecht heeft in september een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

5
5
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

37
37
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

30
30
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

45
45
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

310
310
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

73
73
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

38
38
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

155
155
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

199
199
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

249
249
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

122
122
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

182
182
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

406
406
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

92
92
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

568
568
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

333
333
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

144
144
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

154
154
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

78
78
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

250
250
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67

Meer sportnieuws