'Anderlecht zet transferoffensief in: toptargets staan vast'

1308
'Anderlecht zet transferoffensief in: toptargets staan vast'

Op zes september sluit de zomerse transferperiode ook in België zijn deuren. Voor het vertrijken van de transferdeadline hebben verschillende clubs echter nog een pak werk op te knappen. Dat is niet in het minst bij RSC Anderlecht het geval. 

Voetballend gezien blijft er heel wat ruimte voor verbetering, qua resultaten (7 op 9) heeft Paars-Wit echter een goede start van de competitie genomen. Zeker gezien het feit dat de selectie van coach Brian Riemer nog lang niet op punt staat. Zo ligt er nog een pak transferwerk op de plank.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Selectie afromen

Op uitgaand vlak is het immers de bedoeling om bepaalde overbodige spelers te lozen. Amadou Diawara, Louis Patris, Kristian Arnstad, Marco Kana en Alexis Flips komen hiervoor in aanmerking. Daarnaast is het niet uitgesloten dat nog een sterkhouder à la Anders Dreyer voor een aardige som wordt verkocht.

Met dat laatste scenario zou men immers extra middelen willen vergaren om zelf nog versterking te kunnen halen. Sportieve baas Jesper Fredberg wist inmiddels wel al een drietal aanwinsten te strikken. Maar de selectie van Riemer heeft nood aan nog meer verse krachten.

Vier versterkingen

Zo bevestigt SudPresse dat er minstens vier extra aanwinsten mogen verwacht worden. Een nieuwe doelman (Jean Butez), al is daar geen haast bij gezien de prestaties van Colin Coosemans. Daarnaast mikt men op een ervaren centrale verdediger. De Welshman Chris Mepham geldt daarvoor als een belangrijk target.

Hoger op het veld mikt men dan weer op een creatieve middenvelder. Christian Eriksen blijft het gedroomde doelwit, maar zijn komst lijkt financieel gezien een utopie. Tot slot mikt men op nog een extra flankaanvaller met snelheid en diepgang, maar liefst ook met een voorzet in huis. Fredberg weet dus wat hem te doen staat.

Anderlecht heeft in september een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

51
51
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

144
144
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

293
293
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

271
271
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

182
182
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

141
141
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

992
992

Meer sportnieuws