'Anderlecht lonkt naar PL: Fredberg gaat op rem staan'

door
'Anderlecht lonkt naar PL: Fredberg gaat op rem staan'

Het einde van de transferperiode komt steeds dichterbij, maar nog een pak clubs zijn lang niet klaar met hun huiswerk. Dat is ook bij RSC Anderlecht het geval. De Brusselaars mikken op verschillende versterkingen, waaronder een centrale verdediger.

RSCA rondde vorige week de komst van Ludwig Augustinsson af, de derde aanwinst van de zomermercato. Met de komst van de Zweedse back, die op links moet concurreren met Mousa Ndiaye, begint de defensie eindelijk op punt te staan. Voor de rechtsback-positie werd eerder namelijk al Thomas Foket aangetrokken en het contract van Killian Sardella verlengd.

Centraal in de defensie werd Jan-Carlo Simic dan weer gestrikt als opvolger van Zeno Debast en tekende Jan Vertonghen een jaartje bij. Maar dan nog blijven de opties in het hart van de achterhoede zeer beperkt. En dus speurt Anderlecht momenteel de markt af naar nog een derde centrale verdediger.

LEES OOK: Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Welshe international

Daarbij mikt sportieve baas Jesper Fredberg op een meer ervaren speler. Iemand die naast Vertonghen de jongere spelers als Simic en Nunzio Engwanda kan bijstaan met raad en daad. En uiteraard iemand die ook voor een sportieve meerwaarde zorgt.

Daarvoor zou men onder meer richting de Premier League lonken. Zo raakte maandag bekend dat Paars-Wit een oogje heeft laten vallen op Chris Mepham. De Welshe international ligt momenteel nog onder contract bij ACF Bournemouth, maar mag daar deze zomer vertrekken.

Fredberg wacht af

Naast Anderlecht zouden ook Torino FC en Ipswich Town interesse tonen. Desondanks is Fredberg niet van plan om haast te maken in dit dossier. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri volgt RSCA het dossier vanop de voet, maar is de club niet van plan om te accelereren. Allicht kijkt Fredberg de kat nog wat uit de boom om de best mogelijke deal uit de brand te slepen. Die strategie hanteert hij wel vaker en wierp inmiddels zijn vruchten af, maar stelt het geduld van coach Brian Riemer en co wel danig op de proef.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

75
75
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

79
79
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

51
51
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

225
225
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

260
260
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

30
30
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

76
76
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

173
173
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

125
125
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

471
471
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

550
550
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

471
471
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

541
541
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

321
321
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1215
1215
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1367
1367
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

390
390
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

410
410
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

387
387
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

663
663
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

822
822
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws