'Anderlecht baalt: Fredberg loopt blauwtje bij toptargets'

door
'Anderlecht baalt: Fredberg loopt blauwtje bij toptargets'

Anderlecht is op verschillende posities nog op zoek naar versterking, en dus doen er heel wat geruchten de ronde in het Lotto Park. Daar dreigt Jesper Fredberg evenwel opnieuw een aantal toptargets van zijn verlanglijst te mogen schrappen.

Een van de prioriteiten voor Paars-Wit is de nood aan een extra portie creativiteit om gesloten defensies open te breken en kansen af te dwingen. Zeker zonder Thorgan Hazard, die tot nieuwjaar in de lappenmand ligt, mist Brian Riemer een echte nummer 10.

LEES OOK: Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Eriksen weigert Anderlecht

Om die vacature in te vullen deden de afgelopen weken reeds diverse namen de ronde, al blijken de pijlen van Fredberg toch vooral op Christian Eriksen gericht. Zijn ervaren landgenoot naar de Brusselaars lokken blijft zowat de natte droom van de CEO Sports.

Alleen dreigt het daar volgens Het Nieuwsblad ook bij te zullen blijven. "In de wandelgangen klinkt het dat de Deen van Manchester United wel heel moeilijk haalbaar wordt", aldus de krant, die zich afvraagt welk konijn Fredberg dan wél uit zijn hoed zal toveren.

McKenzie verkiest buitenland

Tenslotte mag hij ook alternatieven zoals Dennis Praet of Abdelkahar Kadri wellicht vergeten. Net zoals Mark McKenzie overigens, die Anderlecht graag wou wegplukken bij concurrent KRC Genk. Dat onderhandelt ondertussen evenwel met andere gegadigden.

Nadat eerder al gewag werd gemaakt van een bod uit Toulouse meldt Sacha Tavolieri nu dat Wolfsburg en Stuttgart strijden om de verdediger. Een overstap naar Anderlecht, dat ook nog altijd mikt op Antwerp-doelman Jean Butez, lijkt dus niet meer aan de orde.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor RSCA?

Meest recent

Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

3
3
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

22
22
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

20
20
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

35
35
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

236
236
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

81
81
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

69
69
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

219
219
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

242
242
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

190
190
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

226
226
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

583
583
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

369
369
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

314
314
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

329
329
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

225
225
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

330
330
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

286
286
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

566
566
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

640
640
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

428
428
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

584
584
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

362
362
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

378
378
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

85
85

Meer sportnieuws