'Anderlecht baalt: Fredberg loopt blauwtje bij toptargets'

door
'Anderlecht baalt: Fredberg loopt blauwtje bij toptargets'

Anderlecht is op verschillende posities nog op zoek naar versterking, en dus doen er heel wat geruchten de ronde in het Lotto Park. Daar dreigt Jesper Fredberg evenwel opnieuw een aantal toptargets van zijn verlanglijst te mogen schrappen.

Een van de prioriteiten voor Paars-Wit is de nood aan een extra portie creativiteit om gesloten defensies open te breken en kansen af te dwingen. Zeker zonder Thorgan Hazard, die tot nieuwjaar in de lappenmand ligt, mist Brian Riemer een echte nummer 10.

LEES OOK: Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

Eriksen weigert Anderlecht

Om die vacature in te vullen deden de afgelopen weken reeds diverse namen de ronde, al blijken de pijlen van Fredberg toch vooral op Christian Eriksen gericht. Zijn ervaren landgenoot naar de Brusselaars lokken blijft zowat de natte droom van de CEO Sports.

Alleen dreigt het daar volgens Het Nieuwsblad ook bij te zullen blijven. "In de wandelgangen klinkt het dat de Deen van Manchester United wel heel moeilijk haalbaar wordt", aldus de krant, die zich afvraagt welk konijn Fredberg dan wél uit zijn hoed zal toveren.

McKenzie verkiest buitenland

Tenslotte mag hij ook alternatieven zoals Dennis Praet of Abdelkahar Kadri wellicht vergeten. Net zoals Mark McKenzie overigens, die Anderlecht graag wou wegplukken bij concurrent KRC Genk. Dat onderhandelt ondertussen evenwel met andere gegadigden.

Nadat eerder al gewag werd gemaakt van een bod uit Toulouse meldt Sacha Tavolieri nu dat Wolfsburg en Stuttgart strijden om de verdediger. Een overstap naar Anderlecht, dat ook nog altijd mikt op Antwerp-doelman Jean Butez, lijkt dus niet meer aan de orde.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor RSCA?

Meest recent

De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

27
27
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

41
41
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

66
66
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

109
109
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

68
68
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

54
54
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

55
55
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

85
85
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

208
208
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

169
169
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

150
150
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

71
71
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

67
67
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

132
132
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

190
190
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

279
279
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

160
160
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

104
104
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

208
208
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

398
398
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

124
124
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

534
534
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

133
133
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

139
139

Meer sportnieuws