'Anderlecht baalt: Fredberg loopt blauwtje bij toptargets'

440 stemmen
'Anderlecht baalt: Fredberg loopt blauwtje bij toptargets'

Anderlecht is op verschillende posities nog op zoek naar versterking, en dus doen er heel wat geruchten de ronde in het Lotto Park. Daar dreigt Jesper Fredberg evenwel opnieuw een aantal toptargets van zijn verlanglijst te mogen schrappen.

Een van de prioriteiten voor Paars-Wit is de nood aan een extra portie creativiteit om gesloten defensies open te breken en kansen af te dwingen. Zeker zonder Thorgan Hazard, die tot nieuwjaar in de lappenmand ligt, mist Brian Riemer een echte nummer 10.

LEES OOK: Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Eriksen weigert Anderlecht

Om die vacature in te vullen deden de afgelopen weken reeds diverse namen de ronde, al blijken de pijlen van Fredberg toch vooral op Christian Eriksen gericht. Zijn ervaren landgenoot naar de Brusselaars lokken blijft zowat de natte droom van de CEO Sports.

Alleen dreigt het daar volgens Het Nieuwsblad ook bij te zullen blijven. "In de wandelgangen klinkt het dat de Deen van Manchester United wel heel moeilijk haalbaar wordt", aldus de krant, die zich afvraagt welk konijn Fredberg dan wél uit zijn hoed zal toveren.

McKenzie verkiest buitenland

Tenslotte mag hij ook alternatieven zoals Dennis Praet of Abdelkahar Kadri wellicht vergeten. Net zoals Mark McKenzie overigens, die Anderlecht graag wou wegplukken bij concurrent KRC Genk. Dat onderhandelt ondertussen evenwel met andere gegadigden.

Nadat eerder al gewag werd gemaakt van een bod uit Toulouse meldt Sacha Tavolieri nu dat Wolfsburg en Stuttgart strijden om de verdediger. Een overstap naar Anderlecht, dat ook nog altijd mikt op Antwerp-doelman Jean Butez, lijkt dus niet meer aan de orde.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor RSCA?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

17
17
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

34
34
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

38
38
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

31
31
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

479
479
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

115
115
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

334
334
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

167
167
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

262
262
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

204
204
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1112
1112
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

449
449
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

292
292
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

684
684
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

792
792
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

828
828
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

45
45

Meer sportnieuws