'Toptransfer Dreyer: Anderlecht legt pittig prijskaartje vast'

door
'Toptransfer Dreyer: Anderlecht legt pittig prijskaartje vast'

RSC Anderlecht wil zich in het slot van de zomerse transferperiode op nog verschillende posities versterken. Maar daarvoor zijn voldoende middelen nodig. En dus bestaat de kans dat de Brusselaars zelf nog enkele grote uitgaande transfers zullen doen.

Inmiddels rondde Anderlecht al drie inkomende transfers helemaal af. Maar daarmee is zijn huiswerk nog lang niet voorbij. De recordkampioen mikt op nog een viertal versterkingen: een nieuwe doelman, een centrale verdediger, een flankaanvaller met snelheid en diepgang en een creatieve middenvelder.

CEO Sports Jesper Fredberg weet dus wat hem te doen staat. Maar de Deen is gebonden aan een redelijk strikt financieel kader. Kwalificatie voor Europees voetbal, de verkoop van Zeno Debast en de goedkope deals rond Foket en Augustinsson zorgden weliswaar voor iets meer marge. Maar dan nog blijft het budget beperkt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

Grote uitgaande transfer

De kans is dan ook bestaande dat RSCA nog een tweede grote uitgaande transfer zal realiseren om zijn budget op te krikken. Mario Stroeykens werd deze zomer alvast gelinkt aan een nieuwe stap, net zoals Killian Sardella. Maar het tweetal lijkt nog minstens een jaar te blijven. Hetzelfde geldt voor Kasper Dolberg.

Francis Amuzu is op zijn beurt net terug na een blessure, wat een eventuele transfer er niet makkelijker op maakt. Bij SudPresse schuift men dan ook de naam van Anders Dreyer naar voren. De Deense international vertegenwoordigt een aanzienlijke marktwaarde en zijn statistieken van vorig seizoen zullen ongetwijfeld belangstelling lokken.

Minstens 10 miljoen

Paars-Wit zou de flankaanvaller, die ook geapprecieerd wordt vanwege zijn werklust, liefst willen behouden. Maar de financiële realiteit beslist daar mogelijk anders over. Al zullen geïnteresseerde clubs wel met een pak geld over de brug moeten komen. Zo zou Anderlecht mikken op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer. De vraag is echter welke clubs zo'n bedrag in hem willen investeren. Een concreet bod lijkt nog niet op tafel te liggen.

Indien Anderlecht slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

1
1
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

12
12
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

44
44
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

109
109
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

20
20
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

175
175
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

106
106
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

143
143
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

77
77
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

98
98
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

58
58
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

118
118
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

204
204
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

60
60
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

436
436
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

80
80
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

276
276
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

97
97
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

121
121
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

105
105
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

81
81
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

401
401
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

334
334

Meer sportnieuws