'Club Brugge ziet 'done deal' alsnog door vingers glippen'

door
'Club Brugge ziet 'done deal' alsnog door vingers glippen'

Club Brugge staat op het punt om Gustaf Nilsson los te weken bij Union, al blijft het voorlopig toch nog met twee woorden spreken. Tenslotte ondervond Dévy Rigaux de voorbije dagen nogmaals dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Zo leek de landskampioen even Ngal'ayel Mukau weg te zullen plukken bij KV Mechelen, tot de middenvelder op de valreep een transfer naar het buitenland bleek te verkiezen. Naar verluidt voert Malinwa momenteel gesprekken met onder meer Lille omtrent Mukau.

LEES OOK: Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Srdanovic niet naar Brugge

Ook in een ander dossier vist Club nu alsnog achter het net. Een aantal maanden geleden geraakte reeds bekend dat Loun Srdanovic in huis zou worden gehaald. Toen klonk het nog dat de 17-jarige rechtsachter weldra een driejarige verbintenis zou ondertekenen.

Dat blijkt dan toch niet het geval. Volgens het Zwitserse medium K Media, dat ook als eerste het gerucht omtrent hun jonge landgenoot de wereld instuurde, zou Srdanovic zijn kar hebben gekeerd en besloten hebben om zijn contract bij Servette alsnog te verlengen.

Buitenlanders bij Club NXT

Hoewel hij op een zucht stond van een overstap naar Jan Breydel zou het vooruitzicht om geïntegreerd te worden bij het eerste elftal de jeugdinternational hebben overtuigd. Bij de Bruggelingen zou hij wellicht eerst nog verder ervaring moeten opdoen bij Club NXT.

Dat vond met Siebe Wylin intussen al een andere rechtsback, al blijft Blauw-Zwart er ook volop inzetten op buitenlandse talenten. Zopas werd Shandre Campbell nog toegevoegd aan de mix met onder andere Yameogo, Granados, Faraas, Lund Jensen en Barbera.

Club moet blijven inzetten op buitenlandse talenten bij Club NXT

Meest recent

'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

25
25
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

15
15
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

35
35
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

182
182
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

35
35
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

143
143
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

154
154
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

51
51
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

58
58
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

168
168
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

84
84
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

59
59
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

97
97
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

355
355
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

159
159
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

45
45
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

135
135
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

268
268
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

329
329
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

226
226
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

132
132

Meer sportnieuws