‘Anderlecht wordt wandelen gestuurd na belachelijk laag bod’

door
‘Anderlecht wordt wandelen gestuurd na belachelijk laag bod’

RSC Anderlecht hoopt zich komende zomer flink te kunnen versterken op de zomermercato. Paars-wit heeft een specifiek budget dus het kan niet zomaar met miljoenen gaan smijten.

Anderlecht wordt nadrukkelijk genoemd voor Chiquete Orozco, maar de Mexicaanse verdediger heeft een ferm prijskaartje. De verdediger heeft een opstapclausule van zes miljoen euro en Chivas lijkt daar niet van af te willen wijken. 

LEES OOK: Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

Belachelijk bod

Volgens journalist Fernando Cevallos van het Mexicaanse Fox Sports heeft Chivas Anderlecht wandelen gestuurd omdat het bod van paars-wit ver onder het bedrag van de opstapclausule lag. Chivas is bereid Chiquete te laten gaan, maar is ook voorzichtig.

Bij de Mexicaanse topclub vinden ze dat de linksbenige verdediger nog volwassener kan worden en mogelijk is een stap naar Europa nog te vroeg. De 22-jarige Mexicaanse international heeft nog een contract tot 2026 bij Chivas.

Copa América

Chiquete was geselecteerd voor de Mexicaanse selectie namens de Copa América in de Verenigde Staten, maar de verdediger kan terugkeren zonder speelminuten. Mexico werd in de groepsfase uitgeschakeld op de Zuid-Amerikaanse equivalent van het EK.

In de Mexciaanse competitie kwam Chiquete dit seizoen in totaal tot 36 competitieve wedstrijden waarin hij één assist kon geven. Anderlecht hoopt de onderhandelingen nog steeds tot een goed einde te brengen.

Moet Anderlecht doorduwen voor Chiquete?

Meest recent

De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

KRC Genk heeft een woelig einde van de mercato achter de rug wat betreft de spits-positie. Tolu ...

14
14
Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

100
100
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

21
21
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

163
163
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

181
181
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

295
295
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

88
88
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

285
285
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

295
295
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

149
149
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

334
334
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

219
219
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

148
148
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

126
126
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

123
123
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

221
221
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

555
555
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

145
145
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

635
635
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

946
946
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

498
498
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

364
364
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

139
139
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0

Meer sportnieuws