Done deal: Cercle Brugge pakt uit en smijt met miljoenen

door
Done deal: Cercle Brugge pakt uit en smijt met miljoenen

Cercle Brugge speelt komend seizoen Europees voetbal en het heeft met Nazinho een knaltransfer bekendgemaakt. De linksback wordt permanent overgenomen van Sporting Club de Portugal.

Nazinho speelde afgelopen seizoen al in de Jupiler Pro League bij Cercle Brugge. Groen-Zwart huurde de linkervleugelverdediger met aankoopoptie. Die optie wordt nu ook gelicht. Naar verluidt legt Cercle Brugge twee miljoen euro op tafel.

Jeugdinternational

Nazinho is een jeugdproduct van Sporting en ook een Portugees international. De 20-jarige verdediger kende zijn doorbraak echter op de Belgische velden en zet zijn avontuur nu ook verder bij Cercle Brugge. Zijn marktwaarde bedraagt 1,2 miljoen euro en hij zette zijn handtekening onder een contract van vier seizoenen.

Nazinho speelde afgelopen seizoen 21 keer namens Cercle Brugge en daarin kon hij één keer scoren. Naar verluidt is er in de deal ook een doorverkooppercentage opgenomen. Cercle Brugge legt alvast de flinke som van twee miljoen euro op tafel voor de 20-jarige Portugees.

Nog geweld op komst?

Cercle Brugge is nog niet klaar op de transfermarkt. Bij Groen-Zwart verwachten ze een toptransfer voor Kevin Denkey en voor de topschutter van de Jupiler Pro League wordt een waardige vervanger gezocht. Één naam klinkt alvast nadrukkelijk in de wandelgangen.

Voormalig Club Brugge-target Norman Bassette zou aan het onderhandelen zijn met Cercle Brugge. De 19-jarige aanvaller speelde afgelopen seizoen op huurbasis bij KV Mechelen en ook Malinwa wil de spits overnemen.

Lees ook: 'Cercle Brugge zoekt enorme som: drie sterkhouders weg'

Zie ook:

'Cercle Brugge zoekt enorme som: drie sterkhouders weg'
'Cercle Brugge zoekt enorme som: drie sterkhouders weg'

Een goede zaak van Cercle Brugge?

Meest recent

'Noa Lang vind transferakkoord: jaarsalaris al gelekt'

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een mooie ...

0
0
Genk baalt: steunpilaar kondigt afscheid zelf aan

KRC Genk opent zaterdagmiddag zijn oefencampagne tegen het lokale Eendracht Termien. Ondertussen ...

14
14
'Niet Dolberg: Renard wil andere spelers verpatsen'

Kasper Dolberg werd de voorbije weken meermaals gelinkt aan een vertrek bij RSC Anderlecht. Maar ...

116
116
'Transfersoap escaleert: Jashari heeft boodschap voor Club'

De strijd om Ardon Jashari is helemaal losgebarsten, met AC Milan dat serieus doordrukt voor zijn ...

424
424
Lommel SK maakt grote transferdomper bekend

Lommel SK heeft vandaag afscheid moeten nemen van zijn assistent-trainer. Hij kreeg een mooie ...

53
53
‘Amerikaanse toestanden’ dreigen nu ook in Premier League

De Premier League is de competitie waar veruit het meeste geld in omgaat. The Telegraph weet dat er ...

153
153
Giroud keert via de achterdeur plots terug naar Europa

Olivier Giroud speelt dit weekend zijn laatste match in de Major League Soccer. Los Angeles FC ...

62
62
'Kortrijk verrast vriend en vijand met absolute topdeals'

KV Kortrijk is al heel actief op de transfermarkt en ze haalden héél Belgisch. De ...

496
496
‘Anderlecht-flop plots begeerd door topclub‘

Adryelson is op zoek naar een nieuwe club. De Braziliaanse centrale verdediger is overbodig bij ...

146
146
Anderlecht ziet iets wat anderen niet zien: “Waanzinnig”

Bij RSC Anderlecht wisten ze al een aantal transfers af te ronden. De Brusselaars zullen echter nog ...

897
897
'Clubs verdringen zich voor Stassin: zottekesmarkt'

Lucas Stassin heeft absoluut geen trek om met Saint-Etienne in de Ligue 2 te voetballen. De ...

366
366
PSV flikt het en deelt FC Barcelona ferme tik uit

PSV staat eenzaam aan de top in Nederland. De afgelopen jaren werden ze twee keer kampioen en ...

76
76
Van kampioen tot afscheid: Machida heeft toptransfer beet

De Jupiler Pro League is een van zijn beste verdedigers kwijt. Union SG heeft zopas een topspeler ...

86
86
Mignolet in tweestrijd: scheiding met Club nabij?

Simon Mignolet leek jarenlang onaantastbaar onder de lat bij Club Brugge. Gouden Schoen, Champions ...

706
706
Champagne bij Zulte Waregem: knaldeal is een feit

Bij Zulte Waregem zullen ze vanavond de champagne toch eens laten knallen. Essevee heeft zijn ...

183
183
Kuyt gaat voor de ultieme revanche bij nieuwe club

Dirk Kuyt trok na anderhalf jaar de deur achter zich dicht bij Beerschot. Hij werd even genoemd als ...

45
45
'Cercle Brugge zoekt enorme som: drie sterkhouders weg'

Cercle Brugge maakte vorig jaar een winst van 5 miljoen euro. Voor komend seizoen dreigt nu al een ...

352
352
Transferophef: belofte Standard-CEO duikt plots op

Giacomo Angelini is de CEO van Standard. De man sprak onlangs de businesspartners toe en daar deed ...

412
412
Anderlecht laat jeugdproduct los na 13 jaar

Transfernieuws uit Brussel en Dender. RSC Anderlecht en FCV Dender hebben immers zopas een transfer ...

139
139
Union SG verrast met opvallende contractbeslissing

Er viel vandaag wel wat nieuws te rapen bij Union SG. De Brusselaars maakten een volgende ...

64
64
Explosieve wending: Fujita verlaat STVV voor topcompetitie

STVV heeft weer een straffe uitgaande transfer weten af te ronden. De Kanaries maakten zopas bekend ...

111
111
Masterplan KBVB voorgesteld: dit verandert álles

De Koninklijke Belgische Voetbalbond gaat het helemaal anders aanpakken. Ze stelden vandaag hun ...

198
198
'Pisa wil met Belgische middenvelder Serie A ingaan'

Pisa speelt komend seizoen in de Serie A. Dat zal een geweldig avontuur worden, maar de club zoekt ...

134
134
'70 miljoen in zicht: PSV trekt gouden zomer open'

PSV gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Eindhovenaren gaan afscheid nemen van een aantal ...

159
159
‘Grote meneer gespot: Jashari-dossier barst los'

Club Brugge lijkt Ardon Jashari niet zomaar te laten gaan. AC Milan drukt heel erg door voor de ...

851
851

Meer sportnieuws