AS Roma-trainer Rudi Garcia heeft tegenover
Football Italia aangegeven dat het moeilijkste gedeelte van de competitie nog moeten beginnen. De Romeinen zijn het seizoen fantastisch begonnen door de eerste vier wedstrijden alle winnend af te sluiten.
"We zijn goed gestart, maar ons doel is om deze cyclus voort te zetten. Het zal moeilijk gaan worden, maar het hele elftal is gefocust voor de wedstrijd tegen Sampdoria", laat Garcia optekenen. "We hebben pas vier wedstrijden gespeeld en staan inderdaad bovenaan, maar we kunnen niet zeggen dat we van hetzelfde niveau zijn als de andere topploegen", tempert de oefenmeester de verwachtingen.
"Het moeilijkste gedeelte komt nog. Wel moet gezegd zijn dat deze goede start ons een boel zelfvertrouwen heeft gegeven." Vooruitkijkend op het duel tegen Sampdoria zegt Garcia: "Sampdoria twee goede resultaten behaald buitenshuis en het is altijd lastig te spelen tegen ploegen die de punten nodig hebben. Ze zijn dan nog hongeriger dan normaal."