Matte Smets en Onuachu naar Genk? De Condé legt uit

door
Matte Smets en Onuachu naar Genk? De Condé legt uit

KRC Genk wil zich fors gaan versterken de komende weken. De club wil volgend jaar wél een Europees ticket bemachtigen. Head of Football Dimitri De Condé ging in Het Laatste Nieuws wat dieper in op enkele transferdossiers.

LEES OOK: Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Genk gaat voluit voor Smets

Zo is het geen geheim dat Racing Genk dolgraag Matte Smets wil weghalen bij STVV. "Hij heeft verschillende aanbiedingen en enkel hij weet waar zijn toekomst ligt. Hij is zeer welkom in Genk", verklaart de sportieve baas van KRC Genk.

Genk wil ook een nieuwe spits. Andi Zeqiri stelde teleur afgelopen seizoen en Turkse clubs werden al genoemd. Sporting CP ook. Tolu Arokodare speelde sterke Play-Offs en stond er vaak in de topmatchen. Hij moet echter constanter worden. De Condé laat weten dat de club op zoek is naar een spits en de Zuid-Koreaan Oh Hyeon-gyu van Celtic zou een piste zijn. Dat wilde hij echter niet bevestigen.

Terugkeer Onuachu geen optie

Een terugkeer van Paul Onuachu is geen optie. Volgens De Condé is dat financieel niet haalbaar. In januari was hij nochtans in Genk, maar financieel kon het toen toch niet. Hij trok op huurbasis naar Trabzonspor en scoorde er aan de lopende band.

De Turken willen hem kopen, maar Onuachu vraagt een jaarloon van meer dan 1,75 miljoen euro netto. Daardoor verlopen die onderhandelingen allesbehalve voortvarend. 

Lees ook: 

Zal Smets voor Genk kiezen?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

0
0
RSCA, Union, Gent of Club: 1B-revelatie spreekt klare taal

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

17
17
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

78
78
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

407
407
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

38
38
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

47
47
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

223
223
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

35
35
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

144
144
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

251
251
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

241
241
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

576
576
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

303
303
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

169
169
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

206
206
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

419
419
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

443
443
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

167
167
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

184
184
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

527
527
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

295
295
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

262
262
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

32
32

Meer sportnieuws