De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

door
De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

Head of Football Dimitri De Condé stelde vandaag Thorsten Fink voor als de nieuwe coach van STVV. De komende weken moet er echter ook versterking komen. VoetbalNieuws had een gesprek met de sportieve baas van de Limburgers.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Zes talenten naar de A-kern van Genk

KRC Genk gaat heel wat jong talent laten doorstromen naar de A-kern. "Josue Kongolo, Brad Manguelle, Thomas Claes, Ibrahima Bangoura, Kostantinos Karetsas en Noah Adedeji-Sternberg maken de overstap van Jong Genk. Een aantal van hen maakten al hun minuten in de eerste ploeg", aldus De Condé.

De club zag met Vincent Chambaere (Union SG) en Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) twee doelmannen vertrekken. "Hendrik Van Crombrugge en Mike Penders zullen de strijd aangaan om de eerste doelman te worden. Chambaere wenste niet te blijven en we gaan dus wellicht nog een jonge doelman vastleggen die bij Jong Genk de concurrentie kan aangaan met Matthias Pieklak. Of er mogelijk nog een ervaren keeper bij kan komen? Dat is niet de bedoeling", klinkt het.

Steuckers, Smets en Palacios

De afgelopen weken werden Matte Smets en Jarne Steuckers, beiden van STVV, stevig gelinkt aan KRC Genk. "Dat we interesse hebben in hen, dat is geen geheim. In het ene dossier gaat het al vlotter dan het andere, want die jongens hebben niet enkel Genk als optie."

Tot slot ging De Condé ook dieper in op de geruchten omtrent de nakende komst van de 19-jarige verdediger Adrian Palacios. "Dat is een speler die ons zeker interesseert. We kijken eerst naar onze talenten van de academie, dan naar jongens van de streek, maar we zullen uiteraard altijd de ruwe diamanten in de gaten blijven houden", vertelde De Condé aan onze redactie.

Lees ook:

Dimitri De Condé verklaart pikante keuze voor Thorsten Fink

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Nieuwe domper dreigt voor STVV'
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'
154

Gaat Genk zwaar uitpakken tijdens de transferperiode?

Meest recent

Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

4
4
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

19
19
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

35
35
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

68
68
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

52
52
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

369
369
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

80
80
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

234
234
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

78
78
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

125
125
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

105
105
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

106
106
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

120
120
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

412
412
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

108
108
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

87
87
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

79
79
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

139
139
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

555
555
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

283
283
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

255
255
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

155
155
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

50
50
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

409
409

Meer sportnieuws