De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

door
De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

Head of Football Dimitri De Condé stelde vandaag Thorsten Fink voor als de nieuwe coach van STVV. De komende weken moet er echter ook versterking komen. VoetbalNieuws had een gesprek met de sportieve baas van de Limburgers.

LEES OOK: Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Zes talenten naar de A-kern van Genk

KRC Genk gaat heel wat jong talent laten doorstromen naar de A-kern. "Josue Kongolo, Brad Manguelle, Thomas Claes, Ibrahima Bangoura, Kostantinos Karetsas en Noah Adedeji-Sternberg maken de overstap van Jong Genk. Een aantal van hen maakten al hun minuten in de eerste ploeg", aldus De Condé.

De club zag met Vincent Chambaere (Union SG) en Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) twee doelmannen vertrekken. "Hendrik Van Crombrugge en Mike Penders zullen de strijd aangaan om de eerste doelman te worden. Chambaere wenste niet te blijven en we gaan dus wellicht nog een jonge doelman vastleggen die bij Jong Genk de concurrentie kan aangaan met Matthias Pieklak. Of er mogelijk nog een ervaren keeper bij kan komen? Dat is niet de bedoeling", klinkt het.

Steuckers, Smets en Palacios

De afgelopen weken werden Matte Smets en Jarne Steuckers, beiden van STVV, stevig gelinkt aan KRC Genk. "Dat we interesse hebben in hen, dat is geen geheim. In het ene dossier gaat het al vlotter dan het andere, want die jongens hebben niet enkel Genk als optie."

Tot slot ging De Condé ook dieper in op de geruchten omtrent de nakende komst van de 19-jarige verdediger Adrian Palacios. "Dat is een speler die ons zeker interesseert. We kijken eerst naar onze talenten van de academie, dan naar jongens van de streek, maar we zullen uiteraard altijd de ruwe diamanten in de gaten blijven houden", vertelde De Condé aan onze redactie.

Lees ook:

Dimitri De Condé verklaart pikante keuze voor Thorsten Fink

Gaat Genk zwaar uitpakken tijdens de transferperiode?

Meest recent

Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

0
0
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

3
3
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

19
19
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

131
131
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

136
136
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

166
166
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

64
64
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

20
20
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

36
36
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

23
23
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

45
45
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

67
67
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

28
28
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

68
68
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

63
63
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

104
104
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

157
157
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

55
55
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

230
230
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

205
205
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

177
177
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

141
141

Meer sportnieuws