De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

door
De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

Head of Football Dimitri De Condé stelde vandaag Thorsten Fink voor als de nieuwe coach van STVV. De komende weken moet er echter ook versterking komen. VoetbalNieuws had een gesprek met de sportieve baas van de Limburgers.

LEES OOK: Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Zes talenten naar de A-kern van Genk

KRC Genk gaat heel wat jong talent laten doorstromen naar de A-kern. "Josue Kongolo, Brad Manguelle, Thomas Claes, Ibrahima Bangoura, Kostantinos Karetsas en Noah Adedeji-Sternberg maken de overstap van Jong Genk. Een aantal van hen maakten al hun minuten in de eerste ploeg", aldus De Condé.

De club zag met Vincent Chambaere (Union SG) en Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) twee doelmannen vertrekken. "Hendrik Van Crombrugge en Mike Penders zullen de strijd aangaan om de eerste doelman te worden. Chambaere wenste niet te blijven en we gaan dus wellicht nog een jonge doelman vastleggen die bij Jong Genk de concurrentie kan aangaan met Matthias Pieklak. Of er mogelijk nog een ervaren keeper bij kan komen? Dat is niet de bedoeling", klinkt het.

Steuckers, Smets en Palacios

De afgelopen weken werden Matte Smets en Jarne Steuckers, beiden van STVV, stevig gelinkt aan KRC Genk. "Dat we interesse hebben in hen, dat is geen geheim. In het ene dossier gaat het al vlotter dan het andere, want die jongens hebben niet enkel Genk als optie."

Tot slot ging De Condé ook dieper in op de geruchten omtrent de nakende komst van de 19-jarige verdediger Adrian Palacios. "Dat is een speler die ons zeker interesseert. We kijken eerst naar onze talenten van de academie, dan naar jongens van de streek, maar we zullen uiteraard altijd de ruwe diamanten in de gaten blijven houden", vertelde De Condé aan onze redactie.

Lees ook:

Dimitri De Condé verklaart pikante keuze voor Thorsten Fink

Gaat Genk zwaar uitpakken tijdens de transferperiode?

Meest recent

Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

2
2
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

25
25
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

145
145
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

114
114
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

88
88
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

55
55
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

77
77
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

239
239
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

211
211
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

73
73
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

326
326
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

109
109
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

266
266
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

387
387
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

265
265
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

620
620
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

237
237
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

173
173
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

123
123
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

97
97
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

284
284
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

697
697
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

75
75

Meer sportnieuws