De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

door
De Condé geeft stand van zaken over drie transferdossiers

Head of Football Dimitri De Condé stelde vandaag Thorsten Fink voor als de nieuwe coach van STVV. De komende weken moet er echter ook versterking komen. VoetbalNieuws had een gesprek met de sportieve baas van de Limburgers.

LEES OOK: Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Zes talenten naar de A-kern van Genk

KRC Genk gaat heel wat jong talent laten doorstromen naar de A-kern. "Josue Kongolo, Brad Manguelle, Thomas Claes, Ibrahima Bangoura, Kostantinos Karetsas en Noah Adedeji-Sternberg maken de overstap van Jong Genk. Een aantal van hen maakten al hun minuten in de eerste ploeg", aldus De Condé.

De club zag met Vincent Chambaere (Union SG) en Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) twee doelmannen vertrekken. "Hendrik Van Crombrugge en Mike Penders zullen de strijd aangaan om de eerste doelman te worden. Chambaere wenste niet te blijven en we gaan dus wellicht nog een jonge doelman vastleggen die bij Jong Genk de concurrentie kan aangaan met Matthias Pieklak. Of er mogelijk nog een ervaren keeper bij kan komen? Dat is niet de bedoeling", klinkt het.

Steuckers, Smets en Palacios

De afgelopen weken werden Matte Smets en Jarne Steuckers, beiden van STVV, stevig gelinkt aan KRC Genk. "Dat we interesse hebben in hen, dat is geen geheim. In het ene dossier gaat het al vlotter dan het andere, want die jongens hebben niet enkel Genk als optie."

Tot slot ging De Condé ook dieper in op de geruchten omtrent de nakende komst van de 19-jarige verdediger Adrian Palacios. "Dat is een speler die ons zeker interesseert. We kijken eerst naar onze talenten van de academie, dan naar jongens van de streek, maar we zullen uiteraard altijd de ruwe diamanten in de gaten blijven houden", vertelde De Condé aan onze redactie.

Lees ook:

Dimitri De Condé verklaart pikante keuze voor Thorsten Fink

Gaat Genk zwaar uitpakken tijdens de transferperiode?

Meest recent

Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

34
34
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

20
20
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

10
10
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

76
76
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

237
237
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

251
251
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

68
68
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

261
261
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

51
51
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

113
113
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

104
104
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

222
222
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

131
131
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

136
136
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

51
51
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

193
193
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

583
583
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

480
480
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

97
97
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

365
365
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1794
1794
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

201
201
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

315
315
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

857
857

Meer sportnieuws