'Kompany slikt: torenhoge vraagprijs voor toptarget Bayern'

door
'Kompany slikt: torenhoge vraagprijs voor toptarget Bayern'

Vincent Kompany zorgde de voorbije weken voor één van de meest verbazingwekkende overgangen van de zomer. Hij degradeerde met Burnley uit de Premier League, maar wist desondanks een overstap naar Bayern München te versieren. Het wordt uitkijken hoe de 38-jarige het er vanaf zal brengen in één van de woeligste clubs ter wereld.

De opdracht van Kompany wordt er in ieder geval wel simpel: prijzen pakken. Om dat te bewerkstelligen, lijkt er ook de nodige transferactiviteit op til te staan bij de Duitse grootmacht. Eén van hun grootste prioriteiten lijkt het aantrekken van een nieuwe nummer zes te zijn.

LEES OOK: Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Bayern moet stevig dokken voor Palhinha

Daarvoor werd João Palhinha opnieuw aangeduid als de gewenste aanwinst. Bayern probeerde de 28-jarige Portugees ook vorige zomer al weg te kapen bij Fulham, maar vond toen geen akkoord met de Engelsen. Kompany gaf alvast zijn zegen voor de transfer.

Alleen dreigen de onderhandelingen opnieuw zeer moeilijk te worden. Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro afgewezen hebben en Bayern zeer slecht nieuws bezorgd hebben. Sky Sports weet immers dat ze een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen.

Kans voor Onana?

Dat is dus het dubbele van wat Bayern tot dusver geboden heeft. Het water tussen de twee clubs lijkt dus nog zeer diep te zijn en er zal nog veel onderhandeld moeten worden als er nog een akkoord gevonden wil worden. Met Palhinha zelf zal dat wellicht geen probleem zijn, want vorige zomer had Bayern met hem al een overeenkomst.

Het wordt dus maar afwachten of de clubs eruit zullen komen. Bayern kan maar beter enkele alternatieven achter de hand houden. Eén van de namen die daarbij in de Duitse pers al naar voor geschoven werd, is die van Rode Duivel Amadou Onana. 

Moet Bayern voor die prijs nog doordrukken voor Palhinha?

Meest recent

'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

24
24
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

15
15
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

33
33
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

177
177
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

35
35
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

143
143
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

153
153
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

51
51
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

57
57
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

167
167
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

84
84
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

58
58
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

96
96
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

354
354
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

159
159
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

44
44
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

135
135
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

268
268
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

329
329
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

226
226
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

132
132

Meer sportnieuws