'Kompany vangt pijnlijk bot voor smaakmaker PL'

door
'Kompany vangt pijnlijk bot voor smaakmaker PL'

Vincent Kompany torst de zware verantwoordelijkheid om Bayern München opnieuw op de rails te zetten. Der Rekordmeister is daarvoor bereid om zwaar te investeren in de kern.

Kompany maakte de overstap van Burnley, dat nog een mooie som ving voor de Belg. Na een uitstekend seizoen in de Championship kon Vince the Prince niet bevestigen in de Premier League, maar dat lijkt Bayern dus allesbehalve af te schrikken. Kompany wil nu meteen gaan shoppen in de Premier League.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Palhinha naar Bayern?

Zo schreven we eerder dat Kompany en co stevige interesse tonen voor Joao Palhinha, een smaakmaker op het middenveld van Fulham. Meer nog: Bayern zou volgens journalist David Ornstein eind vorige week zelfs al een bod neergelegd hebben voor de Portugees van 35 miljoen euro. Fulham zou het voorstel wel naast zich neergelegd hebben, maar de onderhandelingen zouden wel verder lopen.

Paulhinha heeft momenteel nog een contract tot midden 2028, met een cluboptie op een extra jaar. Fulham wil veel meer vangen voor de stevige middenvelder, die volgens Transfermarkt 55 miljoen euro waard is.

Sterkhouder in Craven Cottage

Palhinha belandde in juli 2022 by Fulham, dat hem toen voor 22 miljoen euro weghaalde bij de Portugese topclub Sporting CP. Sindsdien groeide hij uit tot een sterkhouder in Craven Cottage. Palhinha zit momenteel aan 8 goals en 1 assists voor de Cottagers.

Voetbalvolgers kennen Palhinha ongetwijfeld nog goed van het vorige EK voetbal. Hij liet zich toen in de achtste finales negatief opmerken met een gruwelijke overtreding op Kevin De Bruyne, die de smaakmaker van de Rode Duivels dat toernooi serieus parten speelde.

Moeten Kompany en Bayern doorduwen voor Palhinha?

Meest recent

'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

61
61
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

37
37
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

34
34
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

71
71
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

154
154
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

672
672
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

143
143
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

243
243
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

132
132
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

164
164
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

442
442
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

209
209
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

288
288
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

630
630
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

140
140
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

922
922
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

338
338
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

254
254
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

592
592
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

150
150
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

504
504
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

279
279
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

884
884
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

246
246

Meer sportnieuws