‘Anderlecht wordt afgewezen en grijpt naast topdoelwit'

179
‘Anderlecht wordt afgewezen en grijpt naast topdoelwit'

RSC Anderlecht had Will Still graag aangesteld als de nieuwe coach van RSCA Futures, maar paars-wit grijpt mis. Journalist Nico Tanghe meldt dat Still voor een avontuur met zijn broers bij RC Lens kiest.

De afgelopen maanden passeerden verschillende trainers de revue bij RSCA Futures. Robin Veldman maakte promotie waarna Guillaume Gillet werd aangesteld. Die werd op zijn beurt bedankt voor bewezen diensten en werd Reedijk de nieuwe T1. Nu is men alweer op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer bij RSCA Futures.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Resoluut geweigerd

Anderlecht had naar verluidt ook een voorstel neergelegd bij Still, maar die weigerde resoluut voor een avontuur met zijn broers. Hij verkiest aldus een uitdaging bij RC Lens samen met zijn twee broers. Zo is Anderlecht nog steeds op zoek naar een nieuwe coach voor RSCA Futures.

Bij Anderlecht zag men in Still de ideale kandidaat, maar hij gaat aldus aan de slag in de Ligue 1. In Frankrijk ligt een contract voor twee seizoenen met nog een extra jaar als optie klaar.

Verleden bij Club Brugge en Antwerp

Still heeft onder meer een verleden bij Club Brugge en Antwerp. Bij Blauw-Zwart en The Great Old was hij assistent van Ivan Leko. Ook bij STVV was hij T2 van de Kroaat. Als hoofdtrainer stond Still aan het roer bij Charleroi, KV Kortrijk en KAS Eupen. Ook Zulte Waregem werd een tijdje geleden genoemd als mogelijke opvolger van Vincent Euvrard.

Een goede club voor Still?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

79
79
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

75
75
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

42
42
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

75
75
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

176
176
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

153
153
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

332
332
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

299
299
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

193
193
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

321
321
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

250
250
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1009
1009

Meer sportnieuws