‘Anderlecht wordt afgewezen en grijpt naast topdoelwit'

179
‘Anderlecht wordt afgewezen en grijpt naast topdoelwit'

RSC Anderlecht had Will Still graag aangesteld als de nieuwe coach van RSCA Futures, maar paars-wit grijpt mis. Journalist Nico Tanghe meldt dat Still voor een avontuur met zijn broers bij RC Lens kiest.

De afgelopen maanden passeerden verschillende trainers de revue bij RSCA Futures. Robin Veldman maakte promotie waarna Guillaume Gillet werd aangesteld. Die werd op zijn beurt bedankt voor bewezen diensten en werd Reedijk de nieuwe T1. Nu is men alweer op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer bij RSCA Futures.

LEES OOK: Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Resoluut geweigerd

Anderlecht had naar verluidt ook een voorstel neergelegd bij Still, maar die weigerde resoluut voor een avontuur met zijn broers. Hij verkiest aldus een uitdaging bij RC Lens samen met zijn twee broers. Zo is Anderlecht nog steeds op zoek naar een nieuwe coach voor RSCA Futures.

Bij Anderlecht zag men in Still de ideale kandidaat, maar hij gaat aldus aan de slag in de Ligue 1. In Frankrijk ligt een contract voor twee seizoenen met nog een extra jaar als optie klaar.

Verleden bij Club Brugge en Antwerp

Still heeft onder meer een verleden bij Club Brugge en Antwerp. Bij Blauw-Zwart en The Great Old was hij assistent van Ivan Leko. Ook bij STVV was hij T2 van de Kroaat. Als hoofdtrainer stond Still aan het roer bij Charleroi, KV Kortrijk en KAS Eupen. Ook Zulte Waregem werd een tijdje geleden genoemd als mogelijke opvolger van Vincent Euvrard.

Een goede club voor Still?

Meest recent

Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

8
8
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

57
57
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

118
118
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

19
19
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

141
141
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

39
39
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

24
24
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

102
102
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

104
104
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

47
47
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

50
50
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

58
58
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

325
325
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

57
57
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

51
51
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

140
140
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

90
90
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

146
146
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

177
177
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

79
79
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

382
382
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1063
1063
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

109
109

Meer sportnieuws