‘Anderlecht wordt afgewezen en grijpt naast topdoelwit'

door
‘Anderlecht wordt afgewezen en grijpt naast topdoelwit'

RSC Anderlecht had Will Still graag aangesteld als de nieuwe coach van RSCA Futures, maar paars-wit grijpt mis. Journalist Nico Tanghe meldt dat Still voor een avontuur met zijn broers bij RC Lens kiest.

De afgelopen maanden passeerden verschillende trainers de revue bij RSCA Futures. Robin Veldman maakte promotie waarna Guillaume Gillet werd aangesteld. Die werd op zijn beurt bedankt voor bewezen diensten en werd Reedijk de nieuwe T1. Nu is men alweer op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer bij RSCA Futures.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Resoluut geweigerd

Anderlecht had naar verluidt ook een voorstel neergelegd bij Still, maar die weigerde resoluut voor een avontuur met zijn broers. Hij verkiest aldus een uitdaging bij RC Lens samen met zijn twee broers. Zo is Anderlecht nog steeds op zoek naar een nieuwe coach voor RSCA Futures.

Bij Anderlecht zag men in Still de ideale kandidaat, maar hij gaat aldus aan de slag in de Ligue 1. In Frankrijk ligt een contract voor twee seizoenen met nog een extra jaar als optie klaar.

Verleden bij Club Brugge en Antwerp

Still heeft onder meer een verleden bij Club Brugge en Antwerp. Bij Blauw-Zwart en The Great Old was hij assistent van Ivan Leko. Ook bij STVV was hij T2 van de Kroaat. Als hoofdtrainer stond Still aan het roer bij Charleroi, KV Kortrijk en KAS Eupen. Ook Zulte Waregem werd een tijdje geleden genoemd als mogelijke opvolger van Vincent Euvrard.

Een goede club voor Still?

Meest recent

Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

0
0
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

5
5
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

249
249
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

105
105
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

225
225
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

26
26
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

200
200
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

180
180
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

146
146
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

275
275
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

169
169
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

414
414
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

129
129
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

41
41
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

235
235
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

422
422
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

130
130
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

475
475
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

282
282
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

520
520
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

363
363
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

258
258
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

199
199

Meer sportnieuws