'Kompany klopt aan bij Arsenal voor ex-ploegmaat'

door
'Kompany klopt aan bij Arsenal voor ex-ploegmaat'

Deze week rondde Vincent Kompany zijn veelbesproken overgang naar Bayern München helemaal af. Woensdag zette hij zijn handtekening onder een contract tot 2027, een dag later sprak hij al een eerste keer de pers toe. Nu kan hij zijn aandacht volledig toeleggen op het samenstellen van zijn kern voor volgend seizoen.

Het bestuur van Bayern gaf donderdag immers aan dat Kompany ook zijn zegje zal mogen doen wat betreft de zomertransfers. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat snel een aantal oude bekenden van onze landgenoot genoemd worden bij de Duitse recordkampioen.

Bayern zoekt een linksachter

Eén van de transferprioriteiten van Bayern voor de zomer is het halen van een nieuwe linksachter. Alphonso Davies zou naar Real Madrid kunnen vertrekken, terwijl Raphaël Guerreiro geregeld geblesseerd was. Daardoor moest vaak Mazraoui tegen zijn voet depanneren.

De voorbije dagen vielen al namen als Theo Hernandez (AC Milan) en Ian Maatsen, die vorig seizoen nog onder Kompany bij Burnley speelde en nu door Chelsea aan Dortmund verhuurd wordt. Maar de Mirror stelt dat Kompany ook een oude ploegmaat op het oog heeft.

Kompany denkt aan Zinchenko

Ook Oleksandr Zinchenko zou namelijk een optie zijn voor de linksachter. De 27-jarige Oekraïner speelde tussen 2017 en 2019 nog aan de zijde van Kompany bij Manchester City. De voorbije twee seizoenen was hij aan de slag bij Arsenal, maar daar verloor hij op het einde van het seizoen zijn basisplaats.

Mikel Arteta verkoos in de laatste weken Tomiyasu en Kiwior op de linksachter en dus zou Arsenal weleens bereid kunnen zijn om te luisteren naar aanbiedingen voor de aanvoerder van de Oekraïense nationale ploeg. Zinchenko kostte de Gunners in 2022 nog 35 miljoen euro en momenteel schat Transfermarkt zijn waarde op 38 miljoen.

JOUW MENING TELT:
Zou Zinchenko een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

16
16
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

36
36
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

28
28
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

54
54
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

65
65
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

75
75
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

65
65
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

254
254
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

285
285
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

62
62
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

614
614
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

76
76
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

186
186
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

612
612
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

558
558
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

235
235
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

874
874
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

902
902
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

420
420
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

126
126
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

149
149
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

233
233
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

279
279
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

1370
1370
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

507
507

Meer sportnieuws