'Kapers op de kust: speelt Club Brugge toptarget nog kwijt?'

532 stemmen
'Kapers op de kust: speelt Club Brugge toptarget nog kwijt?'

Club Brugge laat geen gras groeien over de aanstaande zomermercato. Nog voor het seizoen afgelopen is staat er reeds een tweede aanwinst op de drempel van het Belfius Basecamp. Of wordt daar toch net iets te vroeg victorie gekraaid?

Eerder deze week maakte Het Laatste Nieuws bekend dat Club na Ardon Jashari een tweede aanwinst beet heeft. Zaid Romero, een 24-jarige Argentijn die momenteel nog in zijn thuisland bij Estudiantes aan de slag is, moet centraal achterin de concurrentie aanscherpen.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Concurrentie voor Romero

Hoewel er al vergaande gesprekken plaatsvonden bleek echter dat de deal toch nog helemaal niet in kannen en kruiken is. Dévy Rigaux vertoeft momenteel wel ter plaatse om de onderhandelingen met zowel Romero als diens huidige werkgever zo vlug mogelijk af te ronden.

Naar verluidt legt Blauw-Zwart een slordige zes miljoen op tafel voor de stevige linkspoot, die zelf gewonnen lijkt voor een overstap naar Jan Breydel. Nochtans liggen er heel wat kapers op de kust: zo zouden Boca Juniors, Besiktas en Palmeiras eveneens belangstelling tonen.

Club Brugge in polepositie

Daarnaast zouden er tevens nog ploegen uit andere Europese competities op de loer liggen. Rigaux en zijn team, die Romero al een tijdje volgen en zelf volledig overtuigd zijn, mogen dus nog niet op hun beide oren slapen. Al zou Club wel over de beste papieren beschikken.

Tenslotte zou de verdediger zelf ook hebben aangegeven dat hij een verhuis naar Brugge ziet zitten. Afwachten wanneer er officieel witte rook volgt vanuit Westkapelle, waar het tot dan toch opletten geblazen blijft. Het zou niet de eerste keer zijn dat een target wordt gekaapt.

Estudiantes zoekt opvolger

Zeker in Zuid-Amerika zijn mondelinge overeenkomsten vaak weinig waard. Vast staat alleszins dat Romero vertrekt bij Estudiantes, dat volgens lokale media intussen al op zoek is naar een opvolger. Daarvoor zouden de pijlen gericht zijn op Agustin Rogel van Hertha Berlijn.

Denkt u dat Club haar slag zal thuishalen?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

57
57
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

49
49
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

66
66
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

16
16
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

40
40
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

146
146
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

36
36
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

169
169
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

75
75
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

324
324
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

328
328
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

138
138
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

180
180
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

353
353
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

46
46
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

185
185
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

110
110
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

408
408
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

396
396
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

624
624
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

729
729
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

290
290
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

443
443
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

254
254
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

304
304

Meer sportnieuws