'Europese grootmacht kaapt transfer Zirkzee'

door
'Europese grootmacht kaapt transfer Zirkzee'

Joshua Zirkzee (22) is aan een uitstekend seizoen bezig. De voormalige spits van Anderlecht legt de ballen er vlot in voor Bologna en mag zeker dromen van een stap hogerop.

Zirkzee was op moment van schrijven al goed voor 10 goals en 4 assists in de Serie A. Daarmee heeft hij een groot aandeel in de voorlopige vierde plek van Bologna in de laars. Speelt hij volgend seizoen aan de Europese top?

AC Milan wil Zirkzee

Volgens La Gazzetta dello Sport is AC Milan immers geïnteresseerd in Zirkzee. De Milanese club is op zoek naar een nieuwe aanvaller, omdat Olivier Giroud na dit seizoen afzwaait. Ploegmaat Alexis Saelemakers zou een belangrijke rol kunnen spelen in de deal en gebruikt kunnen worden om buitenlandse clubs, zoals Manchester United, af te troeven.

Volgens transferspecialist Ekrem Konur staan de Rossoneri dicht bij een akkoord met de spits over zijn persoonlijke voorwaarden. Zirkzee zou zo een mooie transfer maken in zijn nog prille carrière.

LEES OOK: 'Engelse grootmachten sturen scouts naar Club Brugge'

Kaapt Arsenal de transfer van Zirkzee?

Maar er liggen kapers op de kust. Fichajes - dat zich baseert of informatie van specialist Gianluca Di Marzio - schrijft dat Arsenal Zirkee uit de handen van Milan wil houden. De Gunners zouden de Nederlander een contract van ongeveer 6 miljoen per jaar bieden.

Arsenal is op zoek naar een spits en een doelpuntenmaker. Zirkzee toont dit seizoen zijn grote potentieel en zou komende zomer wel eens de stap naar het Emirates Stadium kunnen zetten. Haal Arsenal zijn slag thuis? Of wordt het toch Milan voor Zirkzee?

Wie zal Zirkzee binnenhalen?

Meest recent

'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

40
40
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

13
13
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

69
69
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

225
225
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

65
65
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

75
75
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

216
216
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

22
22
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

350
350
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

221
221
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

264
264
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

50
50
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

214
214
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

135
135
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

84
84
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

848
848
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

533
533
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

199
199
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

108
108
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

191
191
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

395
395
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

319
319

Meer sportnieuws