"Hoffenheim legde al bod neer bij Standard"

door

Standard is op zoek naar geld en moet in de zomer spelers verkopen. De Rouches kunnen één speler alvast van de hand gaan doen. De interesse groeit met de week en in Luik mogen ze nu al hopen op de nodige miljoenen euro's. 

LEES OOK: Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

Dragus grof wild op de transfermarkt

Marius Șumudică, die onlangs werd ontslagen bij Gaziantep in Turkije, verklaarde in Roemeense media dat er veel interesse is in Denis Dragus. Hij coacht de Roemeense aanvaller dit seizoen bij de Turkse club. Zij huren hem tot het einde van het seizoen.

"Besiktas toonde al interesse en Hoffenheim legde al een bod neer bij Standard. Er zijn veel ploegen die hem willen hebben”, zei hij zeer openlijk. De naam van Dragus doet al meerdere weken de ronde bij buitenlandse ploegen.

Miljoenen op komst voor Standard?

Zo werden West Ham United, Crystal Palace, VfB Stuttgart en Eintracht Frankfurt ook al aan hem gelinkt. De marktwaarde van Dragus is 3 miljoen euro en Standard hoopt minstens die som te vangen voor de aanvaller die nog maar één jaar onder contract ligt in de Vurige Stede.

Dragus doet het uitstekend bij Gaziantep. Hij was er dit seizoen tot op heden goed voor 12 goals en 1 assist in 28 matchen. Daardoor speelde hij zich duidelijk in de kijker van andere clubs.

Gaat hij minstens 3 miljoen euro opleveren?

Meest recent

Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

32
32
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

44
44
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

22
22
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

13
13
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

126
126
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

42
42
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

13
13
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

130
130
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

376
376
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

103
103
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

89
89
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

100
100
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

79
79
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

50
50
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

50
50
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

729
729
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

306
306
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

366
366
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

176
176
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

185
185
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

334
334
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

330
330
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

143
143
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

203
203
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

326
326

Meer sportnieuws