Skov Olsen niet tevreden: "Ze kwamen er nauwelijks aan te pas"

door
Skov Olsen niet tevreden:

Club Brugge deed donderdagavond wat het moest doen en won met 3-0 in eigen huis van Molde FK. De West-Vlamingen stoten daarmee door naar de kwartfinale van de Conference League, al had uitblinker Andreas Skov Olsen de score graag wat groter gezien.

Skov Olsen ontpopte zich in de partij tegen Molde tot matchwinnaar met twee doelpunten. De 24-jarige Deen was vooral tevreden over zijn tweede goal. "Ik moet de goal nog eens terugzien, maar toen ik de bal raakte, voelde ik meteen dat het een schitterend doelpunt zou kunnen zijn", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: 'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Vijf of zes

Maar Skov Olsen had de score liever nog wat meer zien oplopen. Club Brugge verloor in de heenronde en had dus nog iets goed te maken. "We begonnen de wedstrijd vandaag met een achterstand, dus ik denk dat we dat goed voor elkaar hebben gekregen. Molde kwam er nauwelijks aan te pas. We hadden er zeker vijf of zes kunnen maken vandaag."

De Deense rechtbuiten was in de Conference League-campagne van blauw-zwart al goed voor vier doelpunten en twee assists. De kans lijkt echter klein dat hij na de zomer nog in Jan Breydel te zien zal zijn.

Club Brugge kan niet te lang genieten van de overwinning, want zondag treft het op de laatste speeldag van de reguliere competitie STVV. Daarna beginnen de Champions' Play-Offs, al zal het voor de West-Vlamingen bijzonder moeilijk worden om nog aansluiting te vinden met leider Union. 

Had Club Brugge meer moeten scoren tegen Molde?

Meest recent

'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

37
37
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

214
214
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

113
113
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

25
25
'Barslechte Depay per direct met pensioen'

In de zomer van 2024 verbaasde Memphis Depay vriend en vijand door na zijn vertrek bij Atletico ...

129
129
Saelemaekers maakt club voor volgend seizoen bekend

Alexis Saelemaekers heeft er enkele woelige jaren opzitten. De Rode Duivel werd de voorbije twee ...

136
136
AA Gent rondt megatransfer helemaal af

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

164
164
'Standard wijst bod af: miljoeneneis bekend'

Standard heeft zich deze zomer tot dusver al stevig geroerd op de transfermarkt. Dat deed het vooral ...

148
148
'Charleroi vervangt Zorgane met beproefd recept'

Charleroi bereidt zich voor op een Europees avontuur, nadat het vorig seizoen de Europe Play-Off won ...

45
45
'Knaltransfer Lammens naar Europese grootmacht'

Het is alweer een woelige transferzomer voor Antwerp, dat Tjaronn Chery met tegenzin moest laten ...

878
878
'Malick Fofana verbaast met zeer pikante transfer'

Malick Fofana blikt terug op een zeer sterk seizoen. De nog altijd maar 20-jarige winger werd Rode ...

209
209
Cercle ziet kassa weer rinkelen: vertrekker is een feit

Cercle Brugge mag dan wel terugblikken op een sportief moeilijk jaar, maar op financieel vlak deed ...

97
97
‘Renard haalt uit: weer shoppen in Frankrijk’

Olivier Renard investeerde al bijzonder veel geld sinds hij bij RSC Anderlecht aan de slag is. De ...

508
508
'Standard ruikt geld: topclub klopt plots aan'

Bij Standard waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Rouches hopen ook nog een aantal ...

255
255
Anderlecht rondt stage af: vijf thema’s doorgelicht

Anderlecht speelde vandaag oefenmatchen tegen Rakow (2-2) en FC Dordrecht. Welke conclusies mogen we ...

495
495
Anderlecht vernedert team van Kuyt: grote uitblinkers

RSC Anderlecht speelde om 17u zijn tweede match van de dag, nadat ze eerder al 2-2 speelden tegen ...

799
799
Lokeren heeft prijs: zevende aanwinst is een feit

Sporting Lokeren heeft vandaag zijn zevende aanwinst voorgesteld. De Waaslanders gingen in het ...

101
101
De spits die kanker versloeg en België wil veroveren

Lommel verraste onlangs met de transfer van Ralf Seuntjens. De Nederlander kende een mooie ...

35
35
'Cercle Brugge kraait victorie: Celtic doet topvoorstel'

Cercle Brugge moet ongeveer 15 miljoen euro vinden om de financiële tekorten weg te werken. Ze ...

233
233
'Ashimeru bezorgt Anderlecht grote transferzorgen'

RSC Anderlecht wil nog een resem spelers van de hand doen. Eén van hen is Majeed Ashimeru, ...

311
311
Brown verklaart keuze na onwaarschijnlijke transfersoap

AA Gent gaat één van de komende uren of dagen de transfer van Archie Brown afronden. ...

220
220
Vanessa D'Hooghe bezorgt Van Crombrugge krop in dé keel

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

390
390
Patro haalt creatieve speler uit de Jupiler Pro League

Patro Eisden kent een pittige voorbereiding. Stijn Stijnen legt er flink de pees op en de resultaten ...

73
73
Union SG legt Feyenoord net niet het zwijgen op in de Kuip

Union SG stond namiddag voor een grote test. De Belgische landskampioen speelde in de Kuip tegen ...

101
101
'Messi deelt ludieke sneer uit richting Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft tegen het einde van de mercato wellicht een zéér jonge ploeg. Een ...

559
559

Meer sportnieuws