De voorzitter van Rode Ster Belgrado, Vladan Lukic, heeft negen spelers van zijn ploeg een boete gegeven. Dit vanwege het slechte spel en de weinige inzet die de bewuste negen spelers toonden.
Er zijn twee boetes van maar liefst vijfduizend euro gevallen. Bruno Mezenga, die nog scoorde in de wedstrijd waarover de voorzitter nog zo boos werd, en verdediger Nikola Petkovic kregen deze joekel van een boete voor de kiezen. Zeven van hun teamgenoten kregen een veel mildere boete en moeten de club vijfhonderd euro betalen.
"De club heeft een duidelijk reglement met beloningen en boetes. Dit was het moment om deze spelers duidelijk te maken dat dit soort gedrag niet wordt getolereerd bij Rode Ster", aldus de voorzitter van de Servische ploeg. De hoofdtrainer van de club, Robert Proskinceki, heeft enkele van deze spelers buiten de selectie gelaten voor de volgende wedstrijd.