Standard vreest nieuwe zware blessure voor Vanheusden

door
Standard vreest nieuwe zware blessure voor Vanheusden

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om te stunten tegen leider Union, want het ging met 2-1 onderuit in het Dudenpark. Daardoor blijven de Rouches in degradatiegevaar verkeren. Maar wellicht zullen ze zich in Luik veel meer zorgen maken om Zinho Vanheusden.

De aanvoerder maakte zijn rentree nadat een knieblessure hem een maand aan de kant gehouden had, maar na iets minder dan een helft zat zijn wedstrijd er alweer op. Na een luchtduel met Nilsson en Dewaele kwam de 24-jarige verdediger ongelukkig neer.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Leko had nog geen nieuws over Vanheusden

Vanheusden bleef roerloos liggen en hij werd een tijdlang door de dokters van beide teams verzorgd. Uiteindelijk moest hij op een draagberrie van het veld gehaald worden en afgevoerd worden naar het ziekenhuis.

Ivan Leko kon na de wedstrijd nog geen nieuws brengen over de toestand van de Rode Duivel. "Het is voor ons allen een shock", verklaarde de trainer aan Sporza. "We zijn ook daardoor allemaal wat down na deze wedstrijd. Hij is geweldige kerel en verdient meer geluk. Hopelijk krijgen we nog goed nieuws en valt het wel mee."

Eerste signalen niet geruststellend

Het valt echter af te wachten of de wens van Leko ingewilligd zal worden. Het Nieuwsblad weet dat de precieze ernst van de rugblessure van Vanheusden nog niet duidelijk is, maar dat de eerste signalen niet meteen hoopgevend zijn.

Ruim een uur na de wedstrijd zou Vanheusden zich nog altijd niet kunnen bewegen hebben, wat er toch op zou kunnen wijzen dat er stevige schade is. Het wordt de komende uren en dagen dan ook bang afwachten voor Standard en vooral Vanheusden zelf.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend
281

Denk je dat we Vanheusden dit seizoen nog in actie zullen zien?

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

18
18
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

23
23
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

88
88
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

104
104
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

92
92
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

49
49
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

538
538
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

343
343
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

21
21
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

82
82
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

488
488
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

388
388
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

104
104
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

384
384
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

380
380
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

491
491
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

53
53
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

313
313
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

351
351

Meer sportnieuws