Tweetal straalt bij KRC Genk: "Een droom die uitkomt"

door
Tweetal straalt bij KRC Genk:

KRC Genk heeft zaterdagavond zijn eerste overwinning van het kalenderjaar 2024 geboekt. De vicekampioen haalde het op eigen veld meer dan verdiend met 3-1 van RWDM. En voor twee spelers werd het een extra speciale wedstrijd. 

Racing begon weliswaar rampzalig aan de thuismatch tegen de promovendus. Na amper drie minuten wist Carlos Alberto de bezoekers immers al op voorsprong te zetten. Maar dit keer had de ploeg van coach Wouter Vrancken wel een gepaste reactie in huis.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Deugddoende treffer

Via een (discutabele) hoekschop wist Tolu Arokodare immers voor de gelijkmaker te zorgen. En na een listig balletje van Bilal El Khannouss, maakte Luca Oyen er netjes 2-1 van. Voor het Genkse jeugdproduct was het meteen zijn eerste goal van het seizoen bij de Genkse hoofdmacht.

Achteraf glunderde Oyen dan ook toen hij de pers te woord stond. "Je kan niet geloven hoeveel deugd het doet om eindelijk die nul van de tabellen te kunnen vegen", klonk het bij Het Belang van Limburg. "Ik heb er heel lang op moeten wachten, maar ben er daarom niet minder blij mee. Vooral omdat het een belangrijk doelpunt was."

Jonkie maakt debuut

En ook een andere jongeling beleefde een erg mooi moment. In de slotminuten werd Noah Adedeji-Sternberg immers nog in de strijd gegooid om de overwinning over de streep te trekken. De 18-jarige aanvaller werd zo beloond voor zijn goede prestaties bij Jong Genk met zijn officiële debuut bij de A-ploeg.

Een moment dat de Belgische jeugd-international niet snel zal vergeten. "Het was mijn droom om ooit in zo’n groot, vol stadion te spelen, eindelijk is die droom uitgekomen. Ik stond maar twee minuten op het veld, maar daar maal ik niet om. Ik heb hier zo hard voor gewerkt en dat werpt nu eindelijk z’n vruchten af."

Vrancken moet vaker kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

15
15
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

9
9
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

24
24
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

38
38
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

23
23
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

149
149
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

121
121
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

93
93
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

106
106
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

107
107
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

85
85
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

242
242
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

322
322
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

47
47
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

181
181
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

173
173
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

210
210
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

177
177
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

92
92
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

229
229
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

897
897
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

108
108
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

105
105

Meer sportnieuws